WiiM Pro Plus

Streamer Audio

 • 1 099,00 zł / sztuka
 • sztuka
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Firma Linkplay Technology wprowadziła na rynek WiiM Pro Plus, następcę imponującego streamera audio WiiM Pro, który został zaprojektowany w celu łatwej modernizacji istniejącego sprzętu audio bez "rozbijania banku".

„Plus” w nazwie wskazuje na lepszą jakość dźwięku w porównaniu z poprzednikiem (WiiM Pro) dzięki lepszemu przetwornikowi ADC (analogowo-cyfrowy) dla wejścia liniowego i wysokiej jakości przetwornikowi DAC (cyfrowo-analogowy) na wyjściu. WiiM Pro Plus ma wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy AKM 4493SEQ, który jest w stanie dekodować strumienie bitowe PCM i DSD512 do 768 kHz i przetwornik analogowo-cyfrowy TI Burr-Brown Audio PCM1861, który na wyjściu cyfrowym może odtwarzać dźwięk w jakości do 192 kHz / 32-bit podczas konwersji analogowego dźwięku z urządzeń takich jak gramofony, odtwarzacze MP3 i telewizory. Firma twierdzi, że WiiM Pro Plus zapewnia muzykę „audiofilską” z „ulepszoną jakością dźwięku”.

WiiM Pro Plus jest dostarczany w pakiecie z WiiM Voice Remote do bezprzewodowego sterowania, a urządzenie jest kompatybilne z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google Assistant do zarządzania odtwarzaniem lub regulacji głośności.

Nowy odtwarzacz ma takie same wejścia i wyjścia jak WiiM Pro; mianowicie analogowe wejście i wyjście stereo RCA na poziomie liniowym, optyczne wejście i wyjście S/DPIF, koncentryczne cyfrowe wyjście audio, port RJ45 dla sieci Ethernet, a także łączność Wi-Fi, Trigger i wejście mikrofonowe. Streamer będzie dostarczany z pilotem obsługującym głos i Alexa Casting dla konfiguracji audio multi-room z innymi głośnikami kompatybilnymi z Echo.

WiiM Pro Plus obsługuje Chromecast Audio, AirPlay 2, Alexa Cast i Spotify Connect, a także usługi przesyłania strumieniowego, które obejmują Tidal (i Tidal Connect), Amazon Music, Deezer, iHeartRadio i inne. Linkplay mówi, że wsparcie dla Roon będzie dostępne „wkrótce”.

Główne Cechy:

 • Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty, audiobooki i radio internetowe na swoje ulubione urządzenia audio poprzez cyfrowe wyjście bit-perfect lub analogowy dźwięk o wysokiej jakości.
 • Przesyłaj strumieniowo ulubioną muzykę i dźwięk do głośników z urządzeń iOS, Macbooka i Apple TV.
 • Korzystaj z setek aplikacji obsługujących Chromecast, aby przesyłać strumieniowo muzykę, dźwięk z telewizora, stacje radiowe, podcasty i treści lokalne do jednego lub wielu urządzeń audio.
 • Ciesz się płynnym odtwarzaniem muzyki Hi-Res do 24 bitów/192 kHz poprzez wyjście SPDIF, koncentryczne i liniowe.
 • Użyj aplikacji WiiM Home, aby z jednego miejsca kontrolować treści i urządzenie. Ciesz się muzyką z takich serwisów jak Amazon Music, Deezer, Qobuz, TIDAL, iHeartRadio, TuneIn, SoundCloud itd.
 • Przesyłaj strumieniowo muzykę bezpośrednio z aplikacji Spotify, TIDAL lub Amazon Music. Dostępne dla użytkowników Spotify Free/Premium, TIDAL HiFi i HiFi+ (z MQA) oraz Amazon HD/Ultra HD.
 • Współpracuje z asystentami głosowymi Alexa, Google i Siri. Użyj głosu w telefonie, na urządzeniach HomePodEcho lub Google Home. Kontroluj głosem wybór muzyki, głośność i odtwarzanie.
 • Ciesz się najwyższą jakością oraz nowymi funkcjami, nowymi usługami muzycznymi i udoskonaleniami dostępnymi dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania.
 • Korzystaj z pilota głosowego.

Airplay 2
WiiM Pro Plus zamieni Twój zestaw stereo w odbiornik obsługujący AirPlay 2. Przesyłaj strumieniowo ulubioną muzykę z urządzeń z systemem iOS i Mac lub przesyłaj strumieniowo dźwięk z telewizji z Apple TV. Używaj funkcji Siri na telefonie lub głośniku HomePod, aby sterować wyborem, głośnością i odtwarzaniem muzyki. WiiM Pro Plus to łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego sprzętu audio w domu.

Chrome Audio
WiiM Pro Plus umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki, dźwięku z telewizji, stacji radiowej, podcastu i treści lokalnych z dowolnych aplikacji obsługujących Chromecasta do jednego lub wielu urządzeń audio jednocześnie.

Cała muzyka w jednej aplikacji
Sterowanie muzyką i urządzeniem w jednym miejscu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać ulubioną muzykę bez przeskakiwania do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home. Możesz także kontrolować korektor urządzenia, ustawiać alarmy muzyczne itp.

Dźwięk multiroom
Łatwo zbuduj swój system dźwiękowy multiroom za pomocą HomePod, Google Home, urządzeń Alexa lub wielu urządzeń firmy WiiM i odtwarzaj na wielu urządzeniach audio w tym samym czasie. WiiM Pro Plus obsługuje multiroom z różnych wejść źródłowych audio, w tym WiFi, BT lub Aux / SPDIF. Dzięki temu jest wszechstronny w prawie każdej opcji słuchania muzyki.

Asystent głosowy
Poproś Alexę, Siri lub Google Voice o sterowanie WiiM Pro Plus w celu odtwarzania muzyki, słuchania wiadomości lub ulubionego podcastu za pomocą asystentów głosowych w Twoim smartfonie, HomePod, Echo lub urządzeniach Google Home. Zautomatyzuj WiiM Pro Plus z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, tworząc procedury w aplikacji Alexa, Apple Home lub Google Home.

Spotify Connect i TIDAL Connect
Użyj aplikacji Spotify lub TIDAL jako pilota do WiiM Pro Plus i przesyłaj strumieniowo bezpośrednio z tych serwisów. WiiM Pro Plus zapewnia znakomitą jakość dźwięku i większy zasięg działania niż łączność Bluetooth czy AirPlay 2. Spotify działa zarówno dla użytkowników Spotify Free, jak i Premium. TIDAL działa zarówno dla HiFi, jak i Master Quality.

Muzyka, budzik i wyłącznik czasowy
Użyj aplikacji WiiM Home, aby ustawić alarm budzenia lub tworząc wyłącznik czasowy z ulubioną muzyką, stacją radiową lub podcastem. Użyj aplikacji, aby ustawić głośność i czas odtwarzania, które preferujesz - aby lepiej spać i budzić się wypoczętym.

Odtwarzanie bez przerw
Precyzyjne odtwarzanie bez przerw jest niezbędne dla przyjemności słuchania. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw czas odtwarzania jest identyczny ze źródłem. WiiM Pro Plus używa dwóch dekoderów do usuwania dodatkowych próbek na początku i na końcu każdego pliku i łączy je. Działa to w przypadku wszystkich obsługiwanych usług muzycznych i muzyki w telefonie lub sieci lokalnej.

Specyfikacja Techniczna:

 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth 5.0, Ethernet (100M)
 • Wspierane formaty: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
 • Streaming: AirPlay 2, Chromecast Audio, WiFi Multiroom Streamer, Roon Ready, kompatybilny z Alexa, Siri, Google Assistant, Stream Hi-Res Audio firmy Spotify, Amazon Music, Tidal i inne
 • Wejścia cyfrowe: Optyczne toslink (SPDIF)
 • Wejścia analogowe: Line in RCA stereo
 • Wyjścia audio: Line out RCA stereo, optyczne toslink (SPDIF), coaxial out
 • Korekta dźwięku: Regulacja niskich oraz wysokich tonów + equalizer
 • Wymiary: 140 x 140 x 41 mm
 • Waga: 320 g
 • Akcesoria w zestawie: Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1,5A), kabel RCA - RCA, kabel optyczny toslink, instrukcja obsługi