Synergistic Research PowerCell 8 UEF SE / Level 2 1.5m

Kondycjoner sieciowy

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4030
 • Producent: Synergistic Research
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21 940,00 zł brutto
 • 19 140,00 zł / szt.
 • szt.
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Podczas projektowania urządzenia PowerCell 8 UEF inżynierowie z Synergistic Research mieli jasno określony cel: stworzyć niewielki kondycjoner sieciowy, który dostarczy nieograniczony prąd i będzie konkurencją dla najlepszych i dużo większych konstrukcji na świecie. Udało się! Dla potrzeb PowerCell 8 UEF, urządzenia o niewielkich rozmiarach, zaadaptowano komórki elektromagnetyczne 6-tej generacji stworzone oryginalnie dla nowego kondycjonera PowerCell 12 UEF. Korzystają one z opatentowanej technologii firmowej wzbogaconej teraz przez zastosowanie grafenu – w temperaturze pokojowej zachowuje się on bowiem prawie jak nadprzewodnik, co pozwala dostarczyć nieograniczony prąd filtrowany przez układ aktywnej indukcji z dala od ścieżki sygnałowej.

Plug & Play: 

Poprzednie kondycjonery PowerCell oparto o zewnętrzne zasilanie. PowerCell 8 UEF korzysta z wbudowanego szwajcarskiego zasilacza zapewniającego spory zapas dynamiki i obniżającego systemowy szum tła, co z kolej pozwala w pełni wykorzystać możliwości komórek elektromagnetycznych.

Wyposażony w cztery podwójne gniazda sieciowe wysokiej klasy i zasilany przez dostarczony w zestawie przewód z grafenem Black UEF, kondycjoner PowerCell 8 UEF należy do najwyższej klasy niewielkich kondycjonerów sieciowych na świecie. 

Małe rozmiary nie powinny jednak wprowadzać nikogo w błąd. PowerCell 8 UEF zapewnia szeroką scenę dźwiękową pełną mikrodetali. Mieści się przy tym na podłodze za stolikiem na sprzęt i pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na półkach. 

Aby zapewnić najwyższą możliwą rozdzielczość brzmienia, warto zdublować izolację komponentów systemu i filtrowanie prądu podłączając kondycjoner PowerCell 8 UEF do jednego z gniazd kondycjonera PowerCell 12 UEF.  Do PowerCell 8 UEF należy potem podłączyć te komponenty, które są źródłem największej ilości szumów: dyski twarde, komputery, monitory. Zaś do PowerCell 12 UEF resztę komponentów. Zapewnia to największą możliwą izolację urządzeń cyfrowych i analogowych. Jeżeli zachodzi potrzeba natychmiastowego dostarczenia dużej mocy – na przykład do monobloków – PowerCell 8 UEF nie ma z tym żadnych problemów. Jest on bowiem wyposażony w gniazdo zasilania IEC 20A, które bez żadnych ograniczeń dostarcza prąd do wbudowanych komórek elektromagnetycznych.

Wewnętrzne okablowanie urządzenia składa się z wielożyłowych przewodów zawierających srebro, co zapewnia najlepsze możliwe zasilanie Twojego systemu audio.

 

Dane techniczne :

 

  PowerCell
ONE
PowerCell
TWO
PowerCell
8 UEF
PowerCell
8 UEF SE
PowerCell
12 UEF
Gniazda wyjściowe 1
SR HD
2
SR HD
8
SR HD
8
Blue UEF
12
Tesla Plex SE
Gniazdo zasilające Blue UEF
C15
Blue UEF
C15
20A
C19 IEC
20A
C19 IEC
32A
PowerConn
Przewód do ściany UEF Blue HC
45cm
UEF Blue HC
45cm
Black HC
1.5m
Atmosphere
Level 2 1.5m
Black HC
1.5m
Okablowanie wewnętrzne 12AWG
Silver Matrix
12AWG
Silver Matrix
12AWG
Silver Matrix
12AWG
Silver Matrix
12AWG
Silver Matrix
Topologia punkt-punkt - -
Moduły EM 2 x cylinder 2 x cylinder 1 x płaski 1 x płaski 5 x cylinder
1 x płaski
Powierzchnia łączna
modułów EM
519 cm2 519 cm2 387 cm2 387 cm2  2983cm2
Szyna uziemienia UEF UEF - 6N czyste srebro  6N czyste srebro
Port uziemienia - - -