Synergistic Research PowerCell 8 UEF / Black HC 1.5m

Kondycjoner sieciowy

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5834
 • Producent: Synergistic Research
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12 150,00 zł brutto
 • 11 070,00 zł / szt.
 • szt.
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Podczas projektowania urządzenia PowerCell 8 UEF inżynierowie z Synergistic Research mieli jasno określony cel: stworzyć niewielki kondycjoner sieciowy, który dostarczy nieograniczony prąd i będzie konkurencją dla najlepszych i dużo większych konstrukcji na świecie. Udało się!

Dla potrzeb PowerCell 8 UEF, urządzenia o niewielkich rozmiarach, zaadaptowano komórki elektromagnetyczne 6-tej generacji stworzone oryginalnie dla nowego kondycjonera PowerCell 12 UEF. Korzystają one z opatentowanej technologii firmowej wzbogaconej teraz przez zastosowanie grafenu – w temperaturze pokojowej zachowuje się on bowiem prawie jak nadprzewodnik, co pozwala dostarczyć nieograniczony prąd filtrowany przez układ aktywnej indukcji z dala od ścieżki sygnałowej.

Plug & Play:

Poprzednie kondycjonery PowerCell oparto o zewnętrzne zasilanie. PowerCell 8 UEF korzysta z wbudowanego szwajcarskiego zasilacza zapewniającego spory zapas dynamiki i obniżającego systemowy szum tła, co z kolej pozwala w pełni wykorzystać możliwości komórek elektromagnetycznych. Wyposażony w cztery podwójne gniazda sieciowe wysokiej klasy i zasilany przez dostarczony w zestawie przewód z grafenem Black UEF, kondycjoner PowerCell 8 UEF należy do najwyższej klasy niewielkich kondycjonerów sieciowych na świecie.

Małe rozmiary nie powinny jednak wprowadzać nikogo w błąd. PowerCell 8 UEF zapewnia szeroką scenę dźwiękową pełną mikrodetali. Mieści się przy tym na podłodze za stolikiem na sprzęt i pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na półkach.

Aby zapewnić najwyższą możliwą rozdzielczość brzmienia, warto zdublować izolację komponentów systemu i filtrowanie prądu podłączając kondycjoner PowerCell 8 UEF do jednego z gniazd kondycjonera PowerCell 12 UEF. Do PowerCell 8 UEF należy potem podłączyć te komponenty, które są źródłem największej ilości szumów: dyski twarde, komputery, monitory. Zaś do PowerCell 12 UEF resztę komponentów. Zapewnia to największą możliwą izolację urządzeń cyfrowych i analogowych.

Jeżeli zachodzi potrzeba natychmiastowego dostarczenia dużej mocy – na przykład do monobloków – PowerCell 8 UEF nie ma z tym żadnych problemów.

Jest on bowiem wyposażony w gniazdo zasilania IEC 20A, które bez żadnych ograniczeń dostarcza prąd do wbudowanych komórek elektromagnetycznych. Wewnętrzne okablowanie urządzenia składa się z wielożyłowych przewodów zawierających srebro, co zapewnia najlepsze możliwe zasilanie Twojego systemu audio.

 

Dane techniczne :

Obudowa

lotnicze aluminium

Wymiary

27,30 x 15,24 x 7,62 cm sz/gł/wys

Waga

2,99 kg

Wewnętrzne aktywne filtrowanie elektromagnetyczne UEF w płaszczyźnie prostopadłej do płaszczyzny uziemienia 387 cm²
Dielektryk PTFE
Gniazdo wejściowe IEC 20 A
Gniazdo wyjściowe

8 [poddane działaniu firmowej technologii Quantum Tunneling]

Przewód zasilający UEF Black
Okablowanie wewnętrzne

wielożyłowy zawierający srebro przewód 12AWG

Zasilacz

aktywny zasilacz szwajcarski

Kondensatory SR Quantum
Lut

4% srebra