Synergistic Research Galileo SX Phono

Kabel Phono

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 27 710,00 zł / komplet
  • komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

Galileo SR Phono to najbardziej złożony przewód gramofonowy jaki kiedykolwiek stworzyła firma Synergistic Research. Składa się on z 4 [w wersji RCA] lub 6 [w wersji XLR] nici przewodzących AirString, dodatku grafenu, modułów tuningowych Silver i Gold UEF [działając poza ścieżką sygnału modyfikują równowagę brzmienia], najlepszych dostępnych konektorów SR20 w wersji RCA lub XLR, nici uziemiających High Definition w ekranie [odprowadzają szkodliwe ładunki do ziemi a nie do komponentów systemu] oraz 2 komórek UEF EM wykonanych z metali ziem rzadkich. W ekranie przewodu zastosowano technologię UEF: dielektryk jedwabny oraz czyste srebro w dielektryku powietrznym. Dzięki temu przewód ten pozwala usłyszeć z zapierającą dech w piersiach przejrzystością i muzykalnością najdrobniejsze niuanse z twoich cennych winyli. Zaś zastosowanie technologii kondycjonowania przewodników opracowanej pierwotnie na potrzeby bezpieczników SR BLUE wprowadza do brzmienia niezrównany realizm podnoszący poziom brzmienia nawet słabiej wytłoczonych płyt.

UWAGA: Przewód Galileo UEF Phono jest pierwszą konstrukcją, która wykorzystuje nową technologię Galileo SX. Przewód ten jest zbudowany identycznie jak Galileo SX Phono z wyjątkiem nowych modułów strojących Galileo SX.

Komórki UEF

Każdy przewód Galileo SX Phono wyposażony jest w karbonowe cylindry UEF. Wewnątrz nich znajdują się komórki UEF, na które składa się folia ze srebra czystości 99,9999% oraz dielektryki teflonowe i jedwabne. Technologia ta, zgłoszona do opatentowania, wpływa zarówno na sygnał, jak i ekranowanie oraz uziemienie zmniejszając poziom szumu i pozwalając informacjom na niczym niezakłócony przepływ między oboma końcami przewodu. W rezultacie słuchacz otrzymuje naturalny realizm czystej, wciągającej muzyki, która pozwala przenieść się wprost do studia nagraniowego lub na koncert.

Nici uziemiające High Definition

Podczas prac nad konstrukcją modułu SR Ground Block, odkryliśmy że eliminacja szumu systemowego jest znacznie lepsza, jeśli stosowane są nici AirString z czystego srebra 99,9995% - takie, jak w naszych najlepszych przewodach audio.
Produkowane ręcznie w naszych kalifornijskich zakładach nici Hi Def Ground umożliwiają wytworzenie połączenia przewodników – srebro i grafen w dielektryku powietrznym – z wykorzystującym grafen ekranem UEF, co daje maksymalną jakość.

Izolowane wiązki UEF. Czyste brzmienie

Aby oddać złożoną strukturę muzyki, każdy przewód Galileo SX PHONO zbudowany jest z kilku złożonych i indywidualnie izolowanych wiązek przewodzących UEF. Każda z nich z kolei składa się ze srebrnych monofilamentów otoczonych ‘dielektrykiem powietrznym’ w rurkach PTFE.
Połączone przewodniki są następnie otoczone ekranem UEF Ground Plane, co zapewnia najczystszy możliwy transfer sygnału. Zastosowanie przewodu Galileo SX Phono wprowadza jakość brzmienia systemu na nowy poziom. Osiąga ono głębię realizmu niespotykaną podczas odtwarzania nagranej muzyki.