Synergistic Research Atmosphere Excite Phono

Kabel Phono

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 9 050,00 zł / komplet
  • komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

Przewód Atmosfere X szeroko wykorzystuje najnowszą technologię UEF. Zastosowano w nim ekranowanie UEF Level 2 oraz poddano kondycjonowaniu w procesie opracowanym pierwotnie na potrzeby bezpieczników UEF a także działaniu prądu 100000 V w procesie nazywanym Quantum Tunneling. Przewód Atmosphere X Phono jest produkowany ręcznie w kalifornijskich zakładach Synergistic Research z 2 [RCA] lub 4 [XLR] wiązek przewodzących Silver Matrix oraz uziemienia, które eliminuje wpływ szumu ekranu na delikatny sygnał muzyczny. Efektem jest muzykalność i holograficzna przestrzeń niespotykana wśród wycenionych podobnie przewodów produkowanych maszynowo.

Ulepsz swoje konektory XLR
Konektory XLR produkowane przez Synergistic Research są inne od wszystkich. Po latach badań, wybraliśmy srebro – czyste, lekkie i o dużej przewodności – jako materiał do budowy konektorów SR20 RCA i XLR. Dzięki temu przenoszą one większą ilość informacji i zapewniają brzmienie bogate w detale. A projekt wtyków zapewnia największą możliwą kontaktu przewodów i wtyczek. Dielektrykiem jest teflon, wybrany ze względu na swoje szczególne właściwości.

Konektory te są standardowym wyposażeniem naszych flagowych interkonektów Galileo. Można je również dodać do przewodów Atmosphere, co dodatkowo podnosi ich jakość.

Ekranowanie Matrix Shield z grafenem.
Synergistic Research jest pierwszą na świecie firmą, która do budowy przewodów audio zastosowała grafen. Ten niedawno stworzony materiał przewodzący składa się z jednej warstwy atomów węgla. Jedną z najbardziej ekscytujących cech grafenu jest fakt, że w temperaturze pokojowej jest praktycznie nadprzewodnikiem. Jeśli jednak typowe nadprzewodniki osiągają praktycznie zerową oporność w zakresie od temperatury zera absolutnego [-273°C] do temperatury ciekłego azotu [-96°C], to grafen jest nadprzewodnikiem bez potrzeby chłodzenia..

Odpowiednie ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów znacząco obniża poziom szumu i spektakularnie zwiększa muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki.