Synergistic Research Atmosphere Excite Digital

Interkonekt cyfrowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 5 020,00 zł / komplet
  • komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

W porównaniu z ALIVE digital, intektonekt EXICTE digital został wyposażony w lepsze ekranowanie UEF Matrix Level 2 oraz dodatkowe przewodniki – wykonane ręcznie w kalifornijskich zakładach SR ze srebrnego monofilamentu czystości 99,9999% - 2 nici Air String w modelu RCA/BNC S/PDIF oraz 4 nici Air String w XLR AES/EBU [izolowane dielektrykiem powietrznym].

Tak jak wszystkie kable cyfrowe Atmoshere X, interkonekty EXCITE digital są fabrycznie wyposażone w technologię UEF Quantum Resonator i kondycjonowane w procesie opracowanym pierwotnie na potrzeby bezpieczników BLUE: po montażu poddane są działaniu prądu wynikającego z rozładowania różnicy potencjalów 1mln Voltów, co na poziomie molekularnym poprawia przenoszenie sygnałów.

Połączenie wszystkich tych innowacji czyni z przewodów Atmoshere X najbardziej muzykalne konstrukcje ze wszystkich jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Natychmiast po wyciągnięciu z pudełka. Wepnij je do systemu i ciesz się muzykalnym brzmieniem pełnym detali, które z czasem staje się coraz lepsze.

Ekranowanie Matrix Shield z grafenem.
Synergistic Research jest pierwszą na świecie firmą, która do budowy przewodów audio zastosowała grafen. Ten niedawno stworzony materiał przewodzący składa się z jednej warstwy atomów węgla. Jedną z najbardziej ekscytujących cech grafenu jest fakt, że w temperaturze pokojowej jest praktycznie nadprzewodnikiem. Jeśli jednak typowe nadprzewodniki osiągają praktycznie zerową oporność w zakresie od temperatury zera absolutnego [-273°C] do temperatury ciekłego azotu [-96°C], to grafen jest nadprzewodnikiem bez potrzeby chłodzenia..

Odpowiednie ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów znacząco obniża poziom szumu i spektakularnie zwiększa muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki.

Ulepsz swoje konektory XLR
Konektory XLR SR20 produkowane przez Synergistic Research są inne od wszystkich. Po latach badań w SR, wybrało srebro – czyste, lekkie i o dużej przewodności – jako materiał do budowy konektorów SR20 RCA i XLR. Dzięki temu przenoszą one większą ilość informacji i zapewniają brzmienie bogate w detale. A projekt wtyków zapewnia największą możliwą kontaktu przewodów i wtyczek. Dielektrykiem jest teflon, wybrany ze względu na swoje szczególne właściwości.

Konektory te są standardowym wyposażeniem flagowych interkonektów Galileo SX digital. Można je również dodać do przewodów Atmosphere X, co dodatkowo podnosi ich jakość.