Synergistic Research Atmosphere Euphoria Digital

Interkonekt cyfrowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Synergistic Research
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 7 540,00 zł / komplet
  • komplet
  • Oblicz_raty_duckblue

Interkonekty EUPHORIA digital wyznaczają nowy poziom odniesienia korzystając z najbardziej zaawansowanego ekranowania UEF Matrix Level 3 oraz (jako jedyne wśród interkonektów Atmosphere X) systemu Ground Plane znanego z serii przewodów Galileo SX i zapewniającego najniższy możliwy poziom szumów przewodu zasilającego SRX.

Geometria przewodów EUPHORIA digital blisko przypomina geometrię Galileo SX: 4 dyskretne nici przewodzące Air String w wersji RCA/BNC S/PDIF i 8 nici Twin Conductor Air String w wersji XLR AES/EBU. Są to najbardziej skomplikowane przewody Atmosphere X.

Tak jak wszystkie kable Atmoshere X digital, interkonekty EUPHORIA digital są fabrycznie wyposażone w technologię UEF Quantum Resonator i kondycjonowane w procesie opracowanym pierwotnie na potrzeby bezpieczników BLUE. Oczywiście, przechodzą również proces Quantum Tunneling: po montażu poddane są działaniu napięcia 1 miliona Voltów o modulowanej częstotliwości, co na poziomie molekularnym likwiduje mikro-bariery i poprawia przenoszenie sygnałów.

Ekranowanie Matrix Shield z grafenem.
Synergistic Research jest pierwszą na świecie firmą, która do budowy przewodów audio zastosowała grafen. Ten niedawno stworzony materiał przewodzący składa się z jednej warstwy atomów węgla. Jedną z najbardziej ekscytujących cech grafenu jest fakt, że w temperaturze pokojowej jest praktycznie nadprzewodnikiem. Jeśli jednak typowe nadprzewodniki osiągają praktycznie zerową oporność w zakresie od temperatury zera absolutnego [-273°C] do temperatury ciekłego azotu [-96°C], to grafen jest nadprzewodnikiem bez potrzeby chłodzenia..

Odpowiednie ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów znacząco obniża poziom szumu i spektakularnie zwiększa muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki.

Komórki filtrujące UEF, usłysz muzykę bez szumów
Interkonekty analogowe i cyfrowe Atmoshere X EUPHORIA wykorzystują opatentowaną technologią UEF Cell zastosowaną po raz pierwszy we flagowych przewodach Galileo. Wewnątrz karbonowych cylindrów umieszczonych wokół przewodów komórki UEF, na które składają się folie z metali ziem rzadkich oraz dielektryki teflonowe i jedwabne. Komponenty UEF wykorzystujące grafen obejmują swoim działaniem zarówno ścieżki sygnałowe, jak i ekranowanie, zmniejszając poziom szumu i pozwalając informacjom na niczym niezakłócony przepływ między oboma końcami przewodu. W rezultacie słuchacz otrzymuje naturalny realizm czystej, żywej, wciągającej muzyki.