Sumiko RS-RS78

Igła do 78 rpm

  • Producent: Sumiko
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 929,00 zł / Sztuka
  • Sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Rysik do płyt 78rpm dla nowej generacji przystawek gramofonowych Oyster MM

Sumiko jest podekscytowane wprowadzeniem długo oczekiwanego rysika RS 78 dla płyt 78rpm! Ten trzpień jest wymienny z każdym z naszych trzpieni wymiennych Next-Gen Oyster MM - Rainier, Olympia i Moonstone - i nigdy nie było łatwiej przełączyć się na szelak, kiedy poczujesz potrzebę. Zastosowano w nim 78-wypasowany 3-milowy diament sferyczny z aluminiowym wspornikiem, ślady pomiędzy 4.0 - 5.5g z zalecanym VTF na poziomie 5.0g.

Aby było jasne, to co oferujemy tutaj to tylko wymienny rysik (żółty element). Jest on przedstawiony zarówno w wersji zainstalowanej, jak i niezainstalowanej, ale drugi obrazek w rolce przedstawia to, co otrzymasz przy zamówieniu.

Uwaga dla płyt 78rpm

Należy pamiętać, że nie jest wskazane odtwarzanie płyt 78rpm za pomocą diamentowego rysika. Przeznaczony do śledzenia "mikrorowków" płyt 33 i 45, będzie brzmiał źle i spowoduje nadmierne uszkodzenie płyty (i potencjalnie wkładki!). Sumiko opracowało RS 78 właśnie z tego powodu. Rysik prawidłowo śledzi rowki i zmniejsza ryzyko uszkodzenia Twojej kolekcji. Należy pamiętać, że Rainier, Olympia, Moonstone i Wellfleet to stereofoniczne wkładki gramofonowe MM, co oznacza, że ich normalnym zadaniem jest przepisanie dwóch kanałów (lewego i prawego) informacji muzycznej. Kiedy używasz RS 78 z którąkolwiek z tych wkładek, to usłyszysz jeden kanał informacji muzycznej (mono) z 78 w obu kanałach stereo.

Ręcznie wykonane w Japonii

Od Ostrygi do Referencji, każda wkładka gramofonowa Sumiko jest wykonywana ręcznie w Jokohamie w Japonii - w pobliżu wód, w których żyją nasze imienniczki Ostrygi. Wybraliśmy ze słuchu najlepsze materiały, które ł±cz± się w celu dostarczenia brzmienia, które oświeciło pokolenia słuchaczy. Każdy projekt jest dokładnie przesłuchiwany, aż do osiągnięcia perfekcji. Produkcja jest następnie realizowana przez światowej klasy producentów wkładek z kolektywnym okiem na precyzję i jakość. Rezultatem jest pełen horyzont wkładek, które z chęcią zaprezentują się w Twoim systemie analogowym - jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu wkładkę idealną dla siebie.