STRUSS LOUDSPEAKERS CABLE S-2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Struss
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 2 150,00 zł / para
  • para
  • Oblicz_raty_duckblue

STRUSS S-2 to rozwinięcie koncepcji zastosowanej w kablu STRUSS S-1. Zdwojona ilość nitek w każdej z 12 wiązek przewodu. Ułożenie przewodów równolegle ale z zachowaniem naprzemiennej biegunowości (jak w S-1), grubsza izolacja poszczególnych żył. Przewód jeszcze lepszy od bardzo udanego i wychwalanego S-1.

Podstawowym parametrem wyznaczającym jakość przewodu w systemie audio są jego rezystancja, pojemność i indukcyjność. Przewody wysokiej jakości zazwyczaj cechują się niskimi wartościami powyższych parametrów. Dlatego firma STRUSS projektując przewód głośnikowy (rys.) dołożyła wszelkich starań aby utrzymać te parametry na bardzo niskim poziomie.
Niską rezystancję naszego przewodu uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu wiązki odizolowanych dwunastu przewodów wykonanych z wysokogatunkowej miedzi OFC. Dwanaście przewodów o sumarycznym przekroju 9,00 mm2 jest przeznaczonych dla bieguna dodatniego i bieguna ujemnego (4,50 mm2 dla każdego z nich). Każdy z przewodów ma przekrój 0,75 mm2 , dzięki czemu zminimalizowano zjawisko naskórkowości, które negatywnie wpływa na rezystancję. Wiązka ułożona jest w unikalny sposób w formie taśmy, przewody biegną naprzemiennie dla bieguna dodatniego i bieguna ujemnego, następnie są skręcone na końcowym odcinku przewodu. To rozwiązanie zapewnia jednorodne rozłożenie pojemności oraz minimalizuje indukcyjność przewodów. Dodatkowo zredukowaliśmy pojemność dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości izolacji poszczególnych przewodów wiązki. Wymienione rozwiązania spowodowały, że przewód głośnikowy STRUSS - S2 zaprojektowany przez Jacka Hrynkiewicz-Struss przenosi całe pasmo akustyczne w sposób równomierny - jest przewodem liniowym (neutralnym).Nie faworyzuje żadnej z części pasma. Posiada bardzo dobrą separację kanałów. Jest przewodem o bardzo dużej szczegółowości (rozdzielczość).

Przewód jest przeznaczony do każdej konfiguracji sprzętowej. Niezależnie czy będzie to zestaw za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych na pewno mile Cię zaskoczy.

Przygotuj się na Więcej!

TEST - https://soundrebels.com/struss-s-2/

STRUSS to produkty dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości dźwięku.

STRUSS to wszystko podporządkowane dewizie - najlepszy produkt za rozsądne pieniądze!

cyt.: "Moim podstawowym kryterium doboru kabla w zestawie audio było zawsze zachowanie jego maksymalnej neutralności, a więc przekazanie sygnału bez strat i bez jakichkolwiek zmian w sygnale." - Jacek Hrynkiewicz-Struss