SOtM sPA-1000 - stereofoniczny wzmacniacz mocy

  • Producent: SOtM
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 20 150,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

SOtM sPA-1000 - stereofoniczny wzmacniacz mocy

Wzmacniacz mocy jest niezbędnym urządzeniem do konfiguracji systemów audio. Od wprowadzenia lampy próżniowej do ustanowienia wzmacniacza klasy D, zwanego obecnie wzmacniaczem cyfrowym, technologia wzmacniania wzmacniaczy uległa dramatycznej ewolucji.

Chociaż niektórzy uważają, że wzmacniacze cyfrowe są niewystarczające jako wysokiej klasy urządzenia audio, oparte na unikalnych technologiach SOtM sPA-1000 będzie tym, który może przełamać tę opinię.


Moduł wzmacniacza dla sPA-1000 został zaprojektowany przez nas i nie jest podobny do większości wzmacniaczy klasy D, które używają gotowych modułów dostępnych na rynku firm. Oznacza to, że sPA-1000 z natury różni się od innych i dlatego może ich przewyższyć.

sPA-1000 wykorzystuje technologię stabilizacji mocy w obwodzie mocy, która eliminuje zjawisko pompowania mocy (podczas odtwarzania muzyki w głośniku generowana jest siła elektromotoryczna, która zmienia napięcie zasilania). Dzięki temu specjalnemu obwodowi zasilania dźwięk jest bardziej naturalny i szczegółowy, a przede wszystkim precyzyjny w całym zakresie pasma.


Ponadto od stopnia wejściowego do wyjściowego głośnika zastosowano w pełni zbalansowany obwód, który eliminuje szum własny i z urządzeń zewnętrznych.

Te specjalne technologie zastosowane w sPA-1000 są ogromną zaletą, których nie ma w żadnym innym wzmacniaczu klasy D, dzięki czemu zbliżysz się do istoty muzyki poprzez jeszcze bardziej wyraźne niuanse.

Produkty Ultimate SOtM są oparte na prostym i nowoczesnym designie, który został zweryfikowany wieloma nagrodami za wzornictwo, a pełny, ostateczny system można idealnie skomponować, aby cieszyć się najlepszym dźwiękiem o doskonałych kształtach.


Specyfikacja techniczna:

▪ wejście analogowe:
- niezbalansowane wejścia stereo RCA
- maksymalne napięcie wejściowe 2 Vrms
- impedancja wejściowa:> 10 kΩ
- zbalansowane wejścia stereo XLR
- impedancja wejściowa:> 10 kΩ

▪ układ w pełni zbalansowany

▪ wysokiej klasy komponent audio

▪ wyjście wzmacniacza:
- wzmacniacz klasy D
- precyzyjny regulator mocy wzmacniacza
- aktywny tłumik szumów zasilacza
- liczba kanałów: 2
- moc wyjściowa: 200 W przy 4 omach / kanał
- pasmo przenoszenia: 20 ~ 40 KHz
- THD + N: 0,05%> przy 1 W, 8 omów
- zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia
- ochrona przed przegrzaniem

▪ trigger 12V audio jack 3,5mm (wejście / wyjście)

▪ zasilanie AC: napięcie: 220Vac ~ 240Vac, częstotliwość: 50 Hz, prąd: 3A

▪ wysokoprądowy transformator toroidalny

▪ wymiar: 360 x 84 x 255 mm ( szerokość x wysokość x głębokość)

▪ waga: > 7,5 kg