SOtM iSO-CAT7 - filtr portu Ethernet

SOtM iSO-CAT7 - filtr portu Ethernet

  • Producent: SOtM
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 2 590,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Prawie wszyscy audiofile stroją własne systemy audio za pomocą różnych kabli oraz akcesoriów w celu poprawy jakości dźwięku. Szczególnie te osoby wiedzą, że wpływ tych elementów bywa bardzo indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. 

Szczególną wrażliwość soniczną na tuning wykazują takie urządzenia, jak komputery PC czy odtwarzacze sieciowe. Są one często porównywalne z różnicami jakie spotyka się przy wymianie głównych kabli w systemie.

Dzięki swojemu doświadczeniu i specjalizacji SOtM zaprojektował i wyprodukował szereg produktów dedykowanych współczesnemu zagadnieniu cyfrowego audio.

Port Ethernet LAN to kluczowy element każdego streamera, serwera czy transportu strumieniowego, szczególnie wrażliwy na zakłócenia i mający ogromny wpływ na dźwięk systemu audio. 

Rozwiązaniem eliminującym ten problem jest SOtM iSO-CAT7 - filtr portu ethernetowego.

SOtM iSO-CAT7 oferuje polepszenie dźwięku w każdym aspekcie. Wpływ urządzenia jest łatwy do uchwycenia, zwłaszcza w w dobrze skonfigurowanych systemach high-end.

Dzięki iSO-CAT7 melomani, którzy są wrażliwi na zmiany jakości dźwięku, odkryją nowy wymiar swojej biblioteki muzycznej.

Ośmielamy się powiedzieć, że iSO-CAT7 to MUST HAVE dla wszystkich systemów audio korzystających z portu LAN, niezależnie od ceny i wartości każdego systemu audio. 

Ponadto poprawa dźwięku może zostać jeszcze podniesiona, jeśli użyjesz iSO-CAT7 razem z dCBL-CAT7 - kablem LAN wykonanym w specjalnej technologii SOtM.

Poczuj i ciesz się prawdziwym dźwiękiem muzycznym wykraczającym poza granice PC audio lub sieciowych systemów audio.