Shunyata Research Podstawki DFE Mini 12 szt.

Podstawki

  • 760,00 zł / komplet
  • komplet
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
  • Oblicz_raty_duckblue

Podstawki Dark Field Mini Cable Elevator stanowią idealny interfejs zarówno pod względem odseparowania od siebie przewodów zasilających i interkonektów jak i przewodów od posiadanej elektroniki. Tworzą one również znaczący dystans od gniazd zasilających i kondycjonerów. Podstawki DFE Mini nie tylko pomagają zapanować nad bałaganem wśród przewodów, optymalizują także ich brzmienie poprzez ograniczenie interferencji elektromagnetycznych pomiędzy urządzeniami i kablami, tak samo jak szumów pomiądzy interkonektami i przewodami zasilającymi, które często się ze sobą krzyżują.

Kumulacyjny wpływ na osiągi systemów audiowizualnych, dzięki zastosowaniu podstawek Dark Field Mini Cable Elevator jest nie do podważenia. Powodują one znaczącą poprawę rozdzielczości sygnału audio i wideo w systemach stereofonicznych i kina domowego. Podstawki Dark Field Mini Cable Elevator, to również doskonałe uzupełnienie podstawek Dark Field Cable Elevator. Użyte razem, poprawiają osiągi każdego systemu, każdy budżet jest również w stanie zaakceptować ich cenę. 

Podstawki DFE Mini zostały przetestowane w najbardziej wymagających systemach audio i wideo i odniosły spektakularny sukces.

Kable głośnikowe Shunyata Anaconda

Opatentowana technologia wykorzystana w podstawkach Dark Field Mini Cable Elevator jest bardzo podobna do tej w podstawkach Dark Field Cable Elevator. Ich zasadnicza funkcja polega na fizycznym odizolowaniu przewodów od siebie wzajemnie, jak i pobliskich urządzeń elektronicznych oraz metali, dywanów, drewna i innych powierzchni, ograniczając niepożądany wpływ zakłóceń EMI pomiędzy różnorakimi przewodami zasilającymi, sygnałowymi, głośnikowymi, urządzeniami, gniazdami zasilającymi czy różnymi rodzajami podłóg.

Ilość zastosowań podstawek Dark Field Mini Cable Elevator jest praktycznie nieograniczona w obrębie całych systemów audio/wideo, a z uwagi na ich przystępna cenę, stały się najbardziej popularnym produktem w swej kategori