Rogue Audio Stereo 100

Końcówka mocy

  • Producent: Rogue Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 31 190,00 zł brutto
  • 30 520,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Bez względu na to, czy gustujesz w delikatnych muśnięciach strun skrzypiec, czy w zawodzeniu elektrycznych gitar, końcówka mocy Rogue Stereo 100 zaskoczy Cię swoją precyzją, muzykalnością i uderzeniem. 100 W czystej lampowej mocy jest gwarancją tego, że prędzej muzykom zabraknie pary, niż temu wzmacniaczowi. Sercem Stereo 100 są cztery parowane lampy KT120, pracujące w układzie przeciwsobnym. Masywny, w pełni regulowany zasilacz daje nam pewność, że bas będzie dobrze słyszalny, a potęga i atak transjentów zostaną odtworzone w sposób kompletny. Jednym pstryknięciem przełącznika audiofil może dokonać wyboru pomiędzy trybem czystej triody, a trybem ultralinearnym, kierując się przy tym własnymi upodobaniami i zapotrzebowaniem na moc. Przejrzystość i moc Stereo 100 dowodzi, że pr­­ojekt ten przewyższa dokonania konkurencji.

Chociaż jakość wykonania urządzenia czytelnie i w sposób oczywisty przejawia się w kunsztownej rzeźbie jego obudowy, to jednak prawdziwe piękno tego wzmacniacza nie jest powierzchowne. Od masywnych gniazd wejściowych RCA, do nawijanych na zamówienie transformatorów wyjściowych, sygnał audio płynie wyłącznie przez najlepsze dostępne na rynku komponenty. Gdy dodamy do tego zaawansowaną topologię układu, będziemy mogli być pewni, że inwestycja w Rogue Audio będzie inwestycją wybitnie udaną.

Moc: 100W
Pasmo przenoszenia: 5Hz - 50KHz ± 1dB
Zniekształcenia THD: <0.1%
Lampy: 4xKT120, 2x12AU7, 2x12AX7
Czułość wejściowa: 1.0V RMS
Impedancja wejściowa: 200kΩ
Inne: wybór wyjścia 4 i 8 Ω, wybór trybu triodowego i ultralinearnego, wbudowany miernik biasu, zintegrowana osłona lamp, mechanicznie izolowane transformatory