Pink Faun USB bridge

Mostek USB Pink Faun to wysokiej jakości karta PCIe służąca do połączenia komputerowego urządzenia strumieniowego z przetwornikiem cyfrowo-analogowym.

  • 1 890,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Kabel sieciowy z odtwarzacza multimedialnego podłączony do aktywnego modemu/switcha jest lukiem transmisyjnym dla szumów o wysokiej częstotliwości. W przypadku normalnego użytkowania komputera, takiego jak wysyłanie wiadomości e-mail lub przeglądanie Internetu, szum o wysokiej częstotliwości nie ma wpływu na wrażenia użytkownika. Jednak szum o wysokiej częstotliwości, który dostaje się bezpośrednio do cyfrowego urządzenia audio przez sieć LAN, jest bardzo niepożądany. Wpływa to na czystość w wysokich tonach, co powoduje rozmycie informacji o przestrzeni. Izolator Pink Faun LAN zapewni, że dźwięk będzie mniej rozmazany, dzięki czemu szczegóły będą lepiej słyszalne, zapewni lepszą scenę dźwiękową i czarne tło, co z kolei zwiększy dynamikę w systemie audio.

Izolator Pink Faun LAN może być stosowany na każdym urządzeniu audio podłączonym do sieci LAN, nawet jeśli sieć ta nie jest wykorzystywana do strumieniowania muzyki. Gdy urządzenie audio ma przypisany adres IP i jest aktywne, izolator LAN ma pozytywny wpływ na ogólną jakość dźwięku.

Pink Faun USB bridge obsługuje platformy:

  • Intel CPU z wszystkimi wersjami Windows (producent DAC musi dostarczyć kompatybilne sterowniki)
  • Procesor Intel z wszystkimi dystrybucjami Linuksa (odbiornik DAC USB musi być obsługiwany, w zależności od producenta)
  • Procesor AMD z wszystkimi wersjami Windows (producent DAC musi dostarczyć kompatybilne sterowniki)
  • Procesor AMD z wszystkimi dystrybucjami systemu Linux (odbiornik DAC USB musi być obsługiwany, w zależności od producenta)

Opcje dodatkowe: