Melodika MDUAB USB

Przewód USB typu A-B

0.3m

  • 115,00 zł / Sztuka
  • Sztuka

Wysokiej jakości kabel polskiej marki Melodika został zaprojektowany tak, aby przesyłać dźwięk cyfrowy w jak najlepszej jakości. Przewód został wyposażony w pozłacane wtyki USB typu A oraz B. Wymieniając kabel fabrycznie dołączony do Twojego sprzętu audio, np. do przetwornika cyfrowo-analogowego DAC na Melodika MDUAB w łatwy i szybki sposób ulepszysz jakość przesyłanego sygnału zachowując przy tym niski jitter.

Kabel USB marki Melodika umożliwia pewne oraz solidne połączenie między dwoma urządzeniami wyposażonymi w gniazda USB A – USB B. Melodika Purple Rain MDUAB zbudowany jest z dwóch par żył, jedna z nich służy do transmisji danych, druga do zasilania. Linia danych jest oddzielona i posiada własne ekranowanie., co minimalizuje zakłócenia zewnętrzne. W ten sposób zasilanie jest izolowane od przewodników sygnałowych, pozwalając na uzyskanie czystszego i bardziej naturalnego brzmienia.

Potrójne ekranowanie, które składa się z dwóch warstw folii Mylar i oplotu z ocynkowanej miedzi, ogranicza szum elektryczny oraz zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), a także zapobiega przesłuchom pomiędzy innymi blisko położonymi żyłami. Wtyki pozłacane 24-karatowym złotem zmniejszają straty na połączeniu wtyk-gniazdo. Z kablem połączone je precyzyjnie za pomocą najwyższej jakości lutu cyny ze srebrem.

Melodika MDUAB wykonano z najwyższą starannością, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Wytrzymała izolacja z PVC sprawia, że przewód może być użyty w instalacjach. Autorska konstrukcja kabla USB zaprojektowana przez Melodikę i wyprodukowana w Polsce oferuje znacznie lepsze ekranowanie oraz większy przekrój żył niż wymaga tego standard USB zapewniając przy tym ponadprzeciętną jakość.

Złącze USB pozwala na połączenie urządzeń peryferyjnych: przetworników C/A DAC, drukarki, skanera, dysku twardego, aparatu fotograficznego, urządzeń medycznych itp. gdzie szczególnie liczy się jakość i stabilność połączenia oraz zminimalizowany wpływ zakłóceń, do komputera, laptopa, tabletu. Przed zakupem kabla należy sprawdzić typ wejścia i wyjścia USB w urządzeniach, do których zamierzamy podłączyć przewód Melodika MDUAB.

Dostępne długości:

MDUAB03 - 0.3m
MDUAB05 - 0.5m
MDUAB07 - 0.7m
MDUAB10 - 1m   
MDUAB15 - 1.5m
MDUAB20 - 2m
MDUAB25 - 2.5m
MDUAB30 - 3m
MDUAB35 - 3.5m
MDUAB40 - 4m
MDUAB50 - 5m
MDUAB60 - 6m
MDUAB70 - 7m

Specyfikacja:

Przewodnik: Miedź beztlenowa OFC: 99.99%
Ekranowanie: TAK, potrójne (2x folia Mylar + oplot z ocynkowanej miedzi)
Typ: Kabel USB 2.0 typu A-B

 

Konstrukcja:

2 skręcone pary żył: 4x 0,2mm2 w ekranie

Standard: 

USB 2.0 o prędkości do 480 Mb/s

Średnica: 6,5mm
Kształt: Okrągły
Wtyki:

W pełni ekranowane wtyk USB A / wtyk USB B

Metalowe wtyki pozłacane 24k złotem

Lutowanie wysokiej jakości cyną ze srebrem

Izolacja: Purpurowa, PE, PVC
Pojemność żył

 62 nF/1km - 62 pF/m

Temperatura pracy:

od -30 do +70ºC, idealnie nadaje się do instalacji

Certyfikat

RoHS 2

Gwarancja: 5 lat
Kraj: Produkt polski