McIntosh MPC1500

Kondycjoner Sieciowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3985
  • Producent: McIntosh
  • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

  • Historia ceny
  • 31 500,00 zł / szt.
  • szt.
  • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
  • Oblicz_raty_duckblue

Dzisiejsze linie zasilania prądem zmiennym są zaśmiecone produktami ubocznymi z niezliczonych urządzeń wytwarzających hałas. Kontroler mocy MPC1500 może chronić domowe komponenty audio przed tym szumem, a także chronić je przed przepięciami. Dzięki MPC1500 możesz zapewnić czystą, stałą moc do swojego domowego systemu audio, umożliwiając mu dostarczanie najlepszej możliwej wydajności dźwiękowej.

Sercem MPC1500 jest duży, ale cichy transformator toroidalny, który został specjalnie nawinięty, aby działał jak filtr dolnoprzepustowy, usuwając niepożądane szumy z linii AC. MPC1500 wykorzystuje również szybko działający moduł tłumienia przepięć, który aktywuje się, gdy napięcie osiągnie około 2 V powyżej nominalnego poziomu roboczego. To nadmierne napięcie jest powoli i nieszkodliwie uwalniane do przewodu neutralnego obwodu, a nie do przewodu uziemiającego, gdzie nadal może przedostać się do komponentów audio i spowodować uszkodzenia. W przeciwieństwie do urządzeń ochrony przed przepięciami, które wykorzystują inne metody tłumienia lub „kondycjonery zasilania”, moduł tłumienia MPC1500 nie jest poświęcony i nie wymaga wymiany po zdarzeniu przepięciowym.

MPC1500 jest dostarczany z 6 podwójnymi gniazdami klasy medycznej typu B 1 (aka NEMA 5-15R) lub 6 wysokiej jakości  pojedynczych gniazd typu F 1 (aka CEE 7/3 lub „Schuko”). W każdym kraju dostępna jest tylko odpowiednia wersja, aby zapewnić kompatybilność z lokalnymi systemami zasilania. Dwa gniazda są zawsze aktywne, gdy MPC1500 jest podłączony. Sterowanie pozostałymi 4 gniazdami można skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami za pomocą przełączników Power Control na tylnym panelu. Wskaźniki LED z przodu iz tyłu pokazują aktualny stan użytkowania każdego gniazda.

Nasze niebieskie watomierze mają nowe przeznaczenie, aby pokazywać przychodzące napięcie w czasie rzeczywistym i rzeczywisty pobór prądu przez podłączone urządzenia. Mierniki zostaną wyskalowane do prawidłowego natężenia i napięcia w oparciu o lokalny kraj (np. Miernik napięcia zostanie przeskalowany do 250 dla krajów, które używają gniazda typu F). Niezależnie od tego, czy urządzenie ma gniazda typu B, czy typu F, wszystkie wersje MPC1500 posiadają ponadczasowy panel przedni z czarnego szkła McIntosh z niebieskimi wskaźnikami, podświetlane logo, pokrętła sterujące i aluminiowe zaślepki.

 

Specyfikacja :

Regulacja obciążenia: ± 2,5%
Napięcie wyjściowe
Z gniazdami typu B (znanymi również jako NEMA 5-15R):
Z gniazdami typu F (aka CEE 7/3 lub „Schuko”): 230 V AC Nominalne
Z typem F Gniazda (inaczej CEE 7/3 lub „Schuko”): 230 V ~ 50/60 Hz / 6,0 A (maks.) / 1380 W (maks.)

SPECYFIKACJE OGÓLNE
Ochrona linii zasilania AC: Specjalnie nawinięty toroidalny transformator izolujący
Typ tłumienia przepięć: Szybko działający moduł tłumienia przepięć

Liczba gniazd
Z gniazdami typu B (aka NEMA 5-15R):
6 podwójnych pojemników klasy medycznej

Z gniazdami typu F (aka CEE 7/3 lub „Schuko”):
6 wysokiej jakości pojedynczych gniazd

Liczba zawsze włączonych gniazd: 2
Liczba programowalnych gniazd: 4
Włącznik światła miernika: tak

WAGA I WYMIARY
Wymiary (szer. X wys. X gł.): 44,45 cm x 19,37 cm (z nóżkami) x 55,88 cm (w tym panel przedni, pokrętła i kable)
Waga: 39,46 kg
Waga wysyłki: 47,63 kg