McIntosh MHT300

Amplituner kina domowego

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 6445
 • Producent: McIntosh
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
 • 44 500,00 zł / Sztuka
 • Sztuka
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Moc przebojów.

Amplituner kina domowego McIntosh MHT300 to bezkompromisowy 7.2 (lub 5.2.2) kanałowy amplituner kina domowego, który z pewnością wzmocni emocjonalną więź z tym, co oglądasz. Dzięki obsłudze zapierających dech w piersiach formatów wideo 8K/60Hz i 4K/120Hz oraz wiodących formatów dźwięku przestrzennego Dolby® Atmos i DTS:X™, plus dostarczanie 120 - 150 W legendarnej mocy McIntosh do głośników kina domowego, MHT300 sprawi, że Twoje marzenia o kinie domowym staną się rzeczywistością.

 

 

Pełna moc do wszystkich głośników przez cały czas

Nie daj się zwieść specyfikacjom wysokiej mocy na kanał podawanym przez wiele innych amplitunerów AV na rynku, ponieważ często drobny druk pokazuje, że te wartości mocy odnoszą się tylko do dwóch napędzanych kanałów. Może to być dobre dla konfiguracji stereo, ale kino domowe ma o wiele więcej niż tylko dwa kanały do wysterowania.

W przypadku MHT300, moc znamionowa odnosi się do wszystkich siedmiu kanałów, które są napędzane. Oznacza to, że każdy głośnik 4 Ohm otrzyma 150 W, a każdy głośnik 8 Ohm otrzyma 120 W mocy McIntosha, aby ożywić wszystkie twoje ulubione filmy i treści wideo. Każda eksplozja, każdy pościg samochodowy, każdy szybki przelot myśliwca lub statku kosmicznego, każdy ryk tłumu po zdobyciu zwycięskiego gola będzie wiernie odtworzony przez 120 - 150 W na każdym z twoich głośników. Z MHT300, nie będziesz już musiał się zastanawiać czy każdy głośnik otrzymuje pełną moc zalecaną na opakowaniu.  

 

Może się rozrastać wraz z twoimi potrzebami

MHT300 może również rosnąć wraz z twoim kinem, ponieważ jego poszczególne moduły wzmacniacza mogą być skonfigurowane na wiele sposobów, aby dopasować się do specyficznej konfiguracji głośników. Jeśli kiedyś twoje kino domowe rozrośnie się poza siedem kanałów, dodatkowe zewnętrzne wzmacniacze mogą być podłączone do MHT300 poprzez wyjścia audio Height 1 i Height 2. Zewnętrzny wzmacniacz, taki jak McIntosh MI254 , byłby podłączony do tych wyjść, aby napędzić te dodatkowe głośniki. To efektywnie przekształciłoby MHT300 w 7,2,4 kanałowy AVR.

 

 

Nawet jeśli nie dodasz więcej głośników do swojego kina domowego, a zdecydujesz, że chcesz więcej mocy dla swoich przednich lewych i prawych głośników, możesz dodać zewnętrzny wzmacniacz stereo do swojego systemu (taki jak wzmacniacz McIntosh MI502) i podłączyć go do MHT300 poprzez proste usunięcie zworków z wybranego kanału (kanałów), a następnie podłączenie wyjścia na MHT300 do wejścia na wzmacniaczu stereo. Możesz też podłączyć wzmacniacz monofoniczny o większej mocy, by napędzić głośnik centralny. W tych przypadkach, wybrany kanał (kanały) będzie napędzany przez mocniejszy wzmacniacz zewnętrzny.

 

Najnowocześniejsza korekcja akustyki pomieszczenia

Zaawansowana regulacja i korekcja pomieszczenia jest zapewniona przez Dirac Live® Room Correction. Dirac Live to zaawansowane rozwiązanie w zakresie akustyki pomieszczenia, które umożliwia użytkownikom optymalizację systemów dźwiękowych i redukcję niepożądanych efektów wprowadzanych przez pomieszczenie. Wykorzystując specjalnie skonstruowane algorytmy audio, Dirac Live zapewnia światowej klasy korekcję pomieszczenia z korekcją w dziedzinie czasu za pomocą opatentowanej technologii filtrów o mieszanej fazie - coś, czego brakuje wszystkim innym rozwiązaniom. Dirac Live jest niemniej łatwy w użyciu, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i wskazówkom krok po kroku, które pozwalają na szybką konfigurację i solidną personalizację.

Dirac Live cieszy się zaufaniem wielu producentów sprzętu hi-fi i kina domowego, od marek domowych po najbardziej pożądane marki designerskie. Ich rozwiązanie w zakresie korekcji akustyki pomieszczenia zapewniło niezrównaną wierność setkom tysięcy zachwyconych użytkowników na całym świecie, w tak różnych sytuacjach odsłuchowych, jak zestawy stereo w sypialni, profesjonalne studia mikserskie i niektóre z najbardziej ekskluzywnych kin domowych na świecie.  

 

Łączność

MHT300 posiada 4 wejścia HDMI i 1 wyjście HDMI. Każdy port HDMI jest zgodny z HDCP 2.3 i obsługuje 8K/60Hz i 4K/120Hz. Wszystkie porty mają przepustowość 40Gbps i są kompatybilne z formatami High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision™, HDR10 i HLG; odstępem kolorów 4:4:4; Rec. 2020; i 3D video pass-through.

 

 

Wyjście HDMI wyposażono w funkcję enhanced Audio Return Channel (eARC). Audio Return Channel pozwala kompatybilnemu telewizorowi wysłać dane audio do procesora audio-wideo przez kabel HDMI, eliminując potrzebę stosowania oddzielnych kabli audio. eARC oferuje lepszą przepustowość, dzięki czemu formaty audio o wyższej rozdzielczości, takie jak DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby TrueHD i Dolby Atmos mogą być przesyłane przez kabel HDMI, pozwalając MHT300 na dostarczenie najlepszej możliwej jakości dźwięku. Dwa wejścia koncentryczne i 2 optyczne cyfrowe wejścia audio są dołączone, aby podłączyć dodatkowe urządzenia audio, podczas gdy 2 wyjścia subwoofera pozwolą Ci mieć tyle basu, ile chcesz w swoim kinie.

Siedem najwyższej klasy 32-bitowych przetworników cyfrowo-analogowych (DAC) zapewnia niesamowitą jakość przetwarzania. Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na dokładne dostrojenie dźwięku do osobistych preferencji. Solidne 5-drożne gniazda głośnikowe zapewniają solidne połączenie kabli głośnikowych, dzięki czemu nie musisz się martwić, że się poluzują.

 

 

Łatwa konfiguracja

Ustawienie i konfiguracja są łatwe do przeprowadzenia za pomocą interfejsu komputerowego. Aby zaoszczędzić czas, instalator może wstępnie skonfigurować urządzenie przed dostarczeniem go do domu, a następnie po prostu załadować plik konfiguracyjny podczas instalacji. Podobnie, Ty lub Twój integrator może wykonać kopię zapasową pliku konfiguracyjnego na komputerze lub pamięci USB dla bezpiecznego przechowywania; następnie możesz nawet eksperymentować z różnymi konfiguracjami, aby posłuchać lepszej wydajności, mając świadomość, że możesz ponownie zainstalować oryginalną konfigurację. MHT300 może być obsługiwany za pomocą dołączonego pilota, lub twój integrator może łatwo włączyć go do systemu automatyki domowej za pomocą protokołu sterowania RS232.

 

 • Kanały: 7.2 (lub 5.2.2) (możliwość rozbudowy do 7.2.4)
 • Moc wyjściowa:
  • 7 kanałów przy 120 watach na obciążeniu 8 ohm (wszystkie kanały wysterowane)
  • 7 kanałów o mocy 150 W przy obciążeniu 4 omami (wszystkie kanały wysterowane)
 • Impedancja obciążenia wyjściowego: 8 i 4 ohm
 • Wymiary całkowite:
  • Szerokość 44,5 cm (48.3cm z montażem bocznym)
  • Wysokość: 15,4 cm z nóżkami
  • Głębokość: 53,3 cm wraz z panelem przednim i kablami.
 • Miejsce na stelażu RACK: 3U
 • Szybkość i formaty wejściowe HDMI: 32kHz do 192kHz, 24-Bit PCM, Dolby Atmos, DTS
 • Korekcja pomieszczenia: Dirac Live
 • Wejścia HDMI: 4
 • Wyjścia HDMI: 1 (eARC/ARC)
 • HDMI (wejścia i wyjścia): Wersja 2.1, Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Vision, HDR10, HLG, 40Gbps, 8K/60Hz i 4K/120Hz, 4:4:4 Color, Rec. 2020, 3D Video pass-through
 • HDCP: Wersja 2.3
 • Cyfrowe wejścia audio: 2 Współosiowe, 2 optyczne
 • Formaty: 32kHz do 192kHz, 24-Bit PCM, wielokanałowe PCM, Dolby Digital, DTS