Western Electric 300B

Lampa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Western Electric
  • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży online Produkt wyłączony ze sprzedaży online

Zrównoważony, mocny, wyrafinowany

Dźwięk WE 300B jest zrównoważony, mocny i wyrafinowany dzięki wysokiej jakości basowi od najniższych częstotliwości przez górny bas. Środek powyżej jest rzeczą piękna; odcienie dulcet, uwodzicielski wokal, instrumenty wszelkiego rodzaju wymiarowe i obecne, wszystkie wzmacniające partycypacyjne elementy muzyki.

Spalony i pięknie uwodzicielski

Wysokie częstotliwości są jednocześnie przezroczyste, piękne, słodkie, oksydowane i pięknie uwodzicielskie. Powietrze i przestrzeń między wykonawcami są niezwykłe, wykonawcy pojawiają się na cichej i skupionej scenie dźwiękowej, której szerokość i głębokość są mistrzowsko renderowane. Nie musisz szukać, aby znaleźć najsłodsze miejsce ze wzmacniaczem WE 300B, to wszystko wokół ciebie.

Dowiedz się, co wiedzą miłośnicy lamp na całym świecie, WE 300B jest najbardziej naturalną, elegancką i emocjonalną triodą w znanym wszechświecie.

Specyfikacja techniczna:

 

Klasyfikacja
Umiarkowana moc, nitkowate triody dla usługi klasy A.

Aplikacja
Wzmacniacz częstotliwości audio w pozycjach, w których wymagane są wyjścia mocy o mocy około dziesięciu watów lub mniejszej przy stosunkowo niskich napięciach płyty.

Wymiary
Wymiary, schematy obrysowe lamp i podstaw oraz rozmieszczenie połączeń elektrod z zaciskami podstawowymi pokazano na rysunkach 1 i 2.

Podstawa i montaż
Te lampy próżniowe wykorzystują średnie, czteropinowe podstawy ciągu odpowiednie do stosowania w gniazdach Western Electric 143B lub podobnych. Rura 300B ma tak umieszczony sworzeń bagnetowy, że może być również zamontowany w gnieździe Western Electric 100M, 115B lub podobnym.

Rurki mogą być montowane w pozycji pionowej lub poziomej. Jeśli jest zamontowany w pozycji poziomej, płaszczyzna żarnika, wskazana na rysunku 2, powinna być pionowa.

Średnie bezpośrednie zdolności przenikania
Siatka na płytkę 15 µµf.
Siatka do żarnika 9 µµf.
Płyta do żarnika 4,3 µµf.

Ocena filamentu
Napięcie żarnika 5,0 woltów, a.c. lub d.c.
Nominalny prąd żarnika 1,2 ampera

Włókna tych lamp są zaprojektowane do pracy na podstawie napięcia i powinny działać jak najbliżej napięcia znamionowego. Gdy do ogrzewania żarnika wykorzystywany jest prąd przemienny, zwroty siatki i płyty powinny być podłączone do centralnego kranu na wtórnym transformatorze żarnika.