Waterfall

Waterfall

Zajmujemy się projektowaniem i produkowaniem wysokiej jakości urządzeń do mycia płyt winylowych.

Lata 80-te w świecie audio przyniosły bardzo wiele zmian. Najważniejsza z nich jest cyfrowa rewolucja, a jej dzieckiem są płyty CD. Popularny kompakt błyskawicznie zyskał na popularności jako stosunkowo tani i trwały nośnik utworów muzycznych. Niestety szybko zauważono, ze podczas odtwarzania brakuje tego ‘czegoś’. Muzyka utraciła swą głębię i duszę, zgubiła swój analogowy charakter i stała się beznamiętna.

Muzyka od zawsze towarzyszyła nam każdego dnia, w czasie pracy, odpoczynku czy też miłych chwil w gronie znajomych. Od pewnego momentu zaczęły towarzyszyć nam również płyty winylowe. Zawsze bardzo ważna była dla nas jakość odtwarzanej muzyki, a w przypadku płyt winylowych niezwykle istotna jest fizyczna czystość samego nośnika.

Pewnego dnia, jako pasjonaci stwierdziliśmy, że potrzebujemy czegoś więcej niż ręcznych akcesoriów do mycia płyt. Podjęliśmy próbę zaprojektowania profesjonalnego urządzenia. Prace nad prototypem rozpoczęły się w 2018 roku. I tak z zamiłowania do czystego dźwięku po trzech latach powstały pierwsze dwa urządzenia.

Nazwaliśmy je Waterfall.

Nowości
Waterfall Standard

Waterfall Standard

Myjka do płyt
3 490,00 zł / sztuka
Nowości
Waterfall Professional

Waterfall Professional

Myjka do płyt
4 690,00 zł / sztuka