Vitus Audio

Vitus Audio

Hans Ole Vitus - to osoba, która jest odpowiedzialna za wszystko co jest związane z urządzeniami opatrzonymi logo Vitus Audio.
Firma powstała w 1995 roku, lecz pierwsze urządzenia pod tym szyldem ujrzały światło dzienne dopiero osiem lat później. Przez te osiem lat Hans Ole Vitus pracował nad udoskonaleniem swoich urządzeń i nad wizerunkiem marki. Jako młody człowiek interesował się elektroniką i pracował nad swoim systemem HiFi, zawsze dążąc do jak najlepszego odwzorowania muzyki. Po ukończeniu studiów w 1990 roku pracował dla różnych firm zajmujących się elektroniką. W 1998 roku został przedstawicielem handlowym na Danię i Norwegię firmy Texas Instruments. Sześć lat spędzone w TI pozwoliło na zdobycie bezcennej wiedzy na temat wykorzystania najnowszych technologii, jak również wad i zalet pewnych rozwiązań. Wiedza ta pozwoliła na stworzenie jednych z najbardziej  bezkompromisowych  urządzeń na rynku audio. 
   Dzisiaj produkty z logo Vitus Audio są gwarancją najwyższej jakości w każdym aspekcie. 

Nowości
Vitus Audio RD-100

Vitus Audio RD-100

Przetwornik DAC
Nowości
Vitus Audio RCD-101

Vitus Audio RCD-101

Przetwornik DAC
vitus Audio MP - S 201  Masterpiece Series

vitus Audio MP - S 201 Masterpiece Series

Zbalansowana stereofoniczna końcówka mocy. Kiedy po raz pierwszy zespół inżynierów Vitus Audio zasiadł do projektu MP-S 201 wydawało się mał...
454 575,00 zł