PS Audio

PS Audio

PS Audio zostało założone w 1974 roku w Santa Maria w Kalifornii. Nazwa pochodzi od inicjałów imion założycieli – byli nimi Paul McGowan i Stan Warren. Dzisiaj firma mieści się w Boulder Colorado i kieruje nią McGowan.

PS Audio uznaje za swoją misję tworzenie takich urządzeń, które pod każdym względem byłyby najlepsze na świecie w swojej kategorii. Wszystkie produkty są oryginalnymi projektami PS Audio – opracowywane są i wykonywane od podstaw. Firma zatrudnia wiele zespołów inżynierskich zarówno w Boulder Colorado jak i w Europie. Oddzielne grupy odpowiedzialne są za sprzęt, oprogramowanie, mechanikę, kontrolę produkcji i projekt graficzny urządzeń. W czasie produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie, a inżynieria stoi na poziomie najwyższym z możliwych.

Firma przywiązuje ogromną wagę do trwałości swoich urządzeń. Właściciele trzydziestoletnich urządzeń marki PS Audio są ciągle zadowoleni z ich zakupu. Od starego urządzenia oczekuje się dokładnie takich samych efektów brzmieniowych jak od tego, które przed chwilą opuściło fabrykę.

Brzmienie weryfikowane jest w sposób najdoskonalszy z możliwych – poprzez niekończące się odsłuchy. Poświęca się im nawet więcej czasu, niż pracy inżynierskiej. Każdy produkt musi przede wszystkim sprostać standardom pracowników firmy, a następnie porównywany jest z urządzeniami konkurencji, aby prześcignąć ją pod względem brzmieniowym. Pracownicy firmy są i muszą być zapalonymi miłośnikami muzyki, traktują zatem swoje zajęcie niezwykle poważnie.

Kolejnym celem jaki przyświeca firmie PS Audio jest tworzenie produktów atrakcyjnych cenowo. Pracownicy są zadowoleni z owocu swojej pracy dopiero wtedy, gdy jest on lepszy brzmieniowo od droższej konkurencji. Są przekonani, że high-end nie musi być wcale ekstremalnie drogi.

PS Audio PerfectWave AC-5 1,5m

PS Audio PerfectWave AC-5 1,5m

Kabel  sieciowy
1 750,00 zł
PS Audio DirectStream Memory Player

PS Audio DirectStream Memory Player

Transport CD/SACD
27 600,00 zł
PS Audio DirectStream DAC

PS Audio DirectStream DAC

Przetwornik DAC
28 800,00 zł
PS Audio Dectet Power Center

PS Audio Dectet Power Center

Listwa zasilająca
2 800,00 zł
PS Audio BHK Signature Preamplifier

PS Audio BHK Signature Preamplifier

Przedwzmacniacz stereofoniczny
28 500,00 zł
PS Audio BHK Signature 300 Mono

PS Audio BHK Signature 300 Mono

Końcówka mocy
69 000,00 zł
PS Audio BHK Signature 250 Stereo

PS Audio BHK Signature 250 Stereo

Wzmacniacz stereo
42 750,00 zł