Surround

Surround

Chcesz stworzyć system gwarantujący doskonałą jakość dźwięku, dzięki któremu oglądanie filmów w zaciszu czterech ścian będzie wyjątkowym doświadczeniem? W takim razie przydadzą Ci się głośniki surround - znajdziesz je w naszej ofercie w wielu atrakcyjnych wariantach. Bogaty asortyment bezprzewodowych modeli to gwarancja łatwego wyboru najlepszego sprzętu do kina domowego. Zawieszone na odpowiedniej wysokości zapewnią także niesamowite doznania podczas grania w gry na konsoli lub słuchania muzyki.

Wsłuchaj się w jakość głośników surround

Jeżeli interesują Cię głośniki surround bezprzewodowe i cenisz sobie wysoką jakość dźwięku, na pewno przypadnie Ci do gustu nasz asortyment sprzętu audio. Doskonale uzupełnisz nim każde kino domowe, niezależnie od wielkości pomieszczenia i innych parametrów. Urządzenia pochodzą od najlepszych producentów takich jak Sonus Faber, DYNAUDIO, POLK AUDIO czy Martin Logan. Stanowi to gwarancję niezawodnego działania i doskonałych doznań dźwiękowych.

W sprzęcie audio nawet najmniejszy detal ma znaczenie, dlatego dostarczamy wyłącznie starannie wyselekcjonowane głośniki surround do kina domowego. Każdy egzemplarz został zaprojektowany tak, aby zachwycać czystością dźwięku, niezależnie od tego, czy służy do odtwarzania filmów, muzyki czy ścieżek z gier.

Bezprzewodowe modele można zawiesić na preferowanej wysokości lub ustawić w wybranym miejscu w pomieszczeniu. W efekcie zapewnisz odpowiednią jakość dźwięku podczas seansu w domowym zaciszu i nie tylko.

Czym się kierować przy montażu głośników surround?

Bardzo ważną kwestią, wpływającą na jakość doznań jest to, na jakiej wysokości głośniki surround będą zapewniać czysty dźwięk w kinie domowym. Zaleca się, by zamontować je na około 50-70 cm powyżej uszu. Warto uwzględnić też kąt nachylenia bezprzewodowych urządzeń względem siebie – optymalna wartość wynosi tu 90-110 stopni w przypadku mniejszego zestawu i 150 w przypadku większego. Mając na uwadze wskazówki dotyczące wysokości i pozycji sprzętu, bez trudu stworzysz idealne warunki w kinie domowym.

Zależy Ci na zakupie profesjonalnych urządzeń i kompleksowej obsłudze? W takim razie Koris to właściwe miejsce dla Ciebie – nie tylko pomożemy Ci w wyborze najlepszych bezprzewodowych głośników surround z naszej bogatej oferty, ale też dostarczymy je, podłączymy na odpowiedniej wysokości i skonfigurujemy cały system. Tobie pozostanie tylko zająć miejsce na fotelu lub kanapie oraz cieszyć się czystością dźwięku podczas seansu, w trakcie którego poczujesz się jak w prawdziwym kinie.

Oferta specjalnie dla audiofili

Jesteśmy pewni, że przypadnie Ci do gustu bogaty wybór bezprzewodowych głośników surround w sklepie ze sprzętem audio od renomowanych marek. Możesz wybrać nie tylko modele dopasowane do wymagań pod kątem technicznym – przy wybranych produktach istnieje także opcja zamówienia preferowanego wariantu kolorystycznego. Dzięki temu zyskasz profesjonalne wyposażenie do kina domowego, które po zawieszeniu na odpowiedniej wysokości subtelnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Koris i składania zamówień na głośniki surround w wersji bezprzewodowej, a w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt - chętnie poratujemy fachową radą!

Piega AP 1.2

Piega AP 1.2

Surround
5 998,00 zł