Klipsch THX-5002-L

Głośnik instalacyjny

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 4790
 • Producent: Klipsch
 • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży online Produkt wyłączony ze sprzedaży online

 • Historia ceny
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • 5 829,00 zł / szt.
 • szt.
  Niedostępny
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Klipsch THX-5002-L

THX-5002-L - (zastępuje PRO-7502- L-THX)

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.

Certyfikat THX® ULTRA2

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® ULTRA2 zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego jako kolumna surround.

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

Kolumna wykorzystuje dwa wysokowydajne, 5.25 calowe głośniki niskotonowe z membranami Cerametallic, które zapewniają potężne uderzenie basu. Przetworniki zamknięte zostały w specjalnej komorze (własnej obudowie), która sprawia, że przetworniki nie będą miały tendencji do przegrzewania lub rezonowania w roboczym zakresie pracy. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w opatentowanej obudowie o wymiarach 7,5 x 3,75", ukierunkowanej pod kątem 60/90/110 (VCT 45º). Dodatkowe wsparcie technologią VCT (Variable Coverage Technology), pozwala głośnikowi na precyzyjne obrazowanie i lokowanie pola dźwiękowego.

Instalacja

Głośnik THX-5002-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.

Wzornictwo

Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej. 


Specyfikacja :

Moc krótkotrwała/długotrwała 400W/100W
Głośnik niskotonowy 2 x 5,25" (13,3cm) o dużej wydajności, membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy 2 x 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczone pionowo w specjalnej zabudowie
Impedancja 8 Ω
Kolor biała maskownica z możliwością malowania
Konstrukcja Do zabudowy w suficie, bass reflex
Pasmo przenoszenia 45 Hz - 20 kHz +/- 3dB
Skuteczność 93dB
Waga 5,4 kg
Wymiary 38.7cm
Wymiary otworu do zabudowy 33.7cm
Głębokość montażowa 24.1 cm