Grimm Audio

Grimm Audio

Firma Grimm Audio została założona w 2004 roku, a jej siedziba znajduje się w Eindhoven w Holandii. Naszym pierwotnym celem było połączenie mistrzostwa największych umysłów ekspertów w dziedzinie dźwięku i nadal to robimy. Wszystkie produkty Grimm Audio niosą ze sobą wspólną wiedzę znanych naukowców z dziedziny elektroniki audio, akustyki i fizyki, połączoną z intuicją opartą na wieloletnim doświadczeniu skupionego słuchania, profesjonalnej inżynierii i audiofilskim entuzjazmie.

Nasz pierwszy produkt, dyskretny 1-bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy AD1, nadal stanowi wzorzec jakości dźwięku. Wytwórnia muzyki klasycznej, taka jak Channel Classics, wzmocniła swoją reputację dzięki temu konwerterowi. Podczas udoskonalania obwodu zegara AD1 opracowano zegar główny CC1, który jest mierzony jako zegar główny o najniższym jitterze w branży profesjonalnego audio. Służy jako cyfrowe bicie serca wielu studiów na całym świecie.

Dla słynnych studiów Wisseloord w Holandii opracowano serię kabli studyjnych TPR, oferujących neutralną wydajność za przystępną cenę. Następnie przyszedł czas na flagowy produkt Grimm Audio, system odtwarzania LS1. Uznany przez krytyków za „najlepszy na świecie kompletny system audio”, służy jako punkt odniesienia w różnych studiach i jako źródło muzycznej przyjemności w wielu salonach. Odtwarzacz muzyczny MU1 przenosi swoje możliwości o krok dalej, prowadząc nową drogę do perfekcji.

Grimm Audio wykorzystuje najwyższy poziom wiedzy technicznej i audiofilskiej do budowy sprzętu audio, który nie ma odpowiednika.

Nowości
Grimm Audio SB1

Grimm Audio SB1

Subwoofer
59 500,00 zł / para
Nowości
Grimm Audio MU2

Grimm Audio MU2

Przetwornik DAC
81 200,00 zł / sztuka
Nowości
Grimm Audio MU1

Grimm Audio MU1

Referencyjny serwer
58 300,00 zł / sztuka
Nowości
Grimm Audio LS1s

Grimm Audio LS1s

Subwoofer
38 900,00 zł / para
Nowości
Grimm Audio LS1

Grimm Audio LS1

Głośniki aktywne