FiberPro

FiberPro

Standard UltraHD Blu-ray i specyfikacja HDMI 2.0 dopuszcza przesłanie sygnału o bardzo dużej ilości danych. – dochodzącej aż do 18Gbps (gigabit na sekundę). Informacja o kolorze i jego próbkowaniu, pełnej 10 bitowej palecie barw, sygnał wysokiej rozdzielczości 4K oraz HDR sprawiają, że nowy standard musi być w stanie przesłać niemal 2 razy więcej informacji niż miało to miejsce w przypadku HDMI 1.4. Według specyfikacji HDMI 1.4 maksymalna przepływność sygnału mogła wynosić 10.2 Gbps, natomiast przy standardzie HDMI 2.0 maksymalna przepływność sygnału może wynosić aż 18 Gbps.

Większość przewodów HDMI występujących w sprzedaży ma problemy z przesłaniem sygnału 18Gbps już przy odległości 5m. A niemal 90% przewodów nie prześle pełnego sygnału w ramach specyfikacji 2.0 już powyżej 9m.

FiberPro jako jeden z nielicznych przewodów przesyła pełny sygnał w ramach specyfikacji HDMI 2.0b na odległość do 50m. Oznacza to, że kupując przewody FiberPro niezależnie od oferowanej długości będziecie mieli pewność, że przewód prześle w idealnym i nienaruszonym stanie nawet najbardziej wymagający materiał 4K do Waszego telewizora i projektora. FiberPro to gwarancja i spokojny sen.

FiberPro HDMI 4K HDR 18Gbps Optical

FiberPro HDMI 4K HDR 18Gbps Optical

Optyczny przewód HDMI
565,50 zł
FiberPro 48G 8K HDMIs Optical

FiberPro 48G 8K HDMIs Optical

Optyczny przewód HDMI
1 035,00 zł