Farad

Farad

Firma Farad Power Supplies została założona w 2019 roku przez Mattijsa de Vriesa. Mattijs ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży audio. Zaczynając od lamp NOS, komponentów NOS i licznych modyfikacji, koncepcja projektowania i produkcji sprzętu audio stała się nieunikniona.

W 2006 roku Pink Faun High End Audio ujrzało światło dzienne, ogłaszając misję, która wydaje się prosta, ale w rzeczywistości jest bardzo trudna do osiągnięcia: „Bez dźwięku, tylko muzyka”. Mattijs, który przez wiele lat z sukcesem wprowadzał na rynek wiele innowacyjnych produktów, chciał wrócić do swoich korzeni. Nie tylko jeśli chodzi o edukację (magister fizyki stosowanej, TU Twente), ale także o temat, o którym Mattijs mówi: „To jest to, co naprawdę i w pełni rozumiem: zasilanie”.

Gdzieś w 2018 roku Mattijs miał jasną koncepcję zasilacza liniowego. Taki, o którym mógłby powiedzieć: „odpowiednio zaprojektowany, odpowiednio zbudowany i działający jak żaden inny za rozsądną cenę”. Koncepcja ta przekształciła się w Super3, który szybko odniósł ogromny sukces i znalazł wielu oddanych użytkowników na całym świecie.

Do Super3 dołączają zasilacze Super10 i SuperATX, a w najbliższej przyszłości dołączą kolejne. Projektowane i produkowane ręcznie w Holandii od 2019 roku, z misją z 2006 roku bliską sercu.

Nowości
Farad Super ATX

Farad Super ATX

Zasilacz
21 197,55 zł
Nowości
Farad Super 3

Farad Super 3

Zasilacz
2 988,45 zł
Nowości
Farad Super 10

Farad Super 10

Zasilacz
15 455,55 zł
Nowości
Farad Level 1

Farad Level 1

Kabel
476,33 zł
Nowości
Farad Earth Cable

Farad Earth Cable

Kabel uziemiający
583,34 zł