Chord Sarum T Speaker

Kabel głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Chord Sarum T Speaker

  • Producent: CHORD COMPANY
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 16 239,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Kiedy firma Chord wypuściła na rynek serię ultra hi endowych przewodów pod nazwą Solstice, skontaktowała się z nią inna firma ze Stanów Zjednoczonych w sprawie nazwy Solstice. Nazwa ta została zarejestrowana w USA wcześniej, a chcąc żeby linia tychże produktów była rozpoznawana globalnie, zdecydowalno zmienić Chord Solstice na Chord Sarum. Sarum to Neolityczne wzgórze usytuowane na peryferiach Salisbury. Odnosi się to nie tylko do pozycji geograficznej ale także do historii i dziedzictwa okolicy, która otacza naszą firmę, w sercu Wiltshire.
Wszystkie materiały technologie i metody konstrukcyjne pozostają bez zmian. Chord Sarum pozostaje nadal serią dla tych , którzy chcą przeżywać najwyższej jakości doświadczenie płynące z ich kolekcji muzycznych.
Najnowsza, flagowa seria kabli firmy Chord wyznacza nowy poziom zadowolenia z brzmienia słuchanej muzyki. Kable te są odzwierciedleniem zarówno zaawansowanych badań jak i rygorystycznych zasad projektowania, rozwiniętych przez ostatnie 25 lat. Zasady te zostały podyktowane żądzą stworzenia produktu, który dostarczy jak najwięcej satysfakcji.
Aby wyprodukować najwyższej jakości kabel, nie poszliśmy na żadne kompromisy przy wyborze materiałów, oraz nie poświęciliśmy brzmienia dla prostoty konstrukcji.
Sarum jest ręcznie składanym kablem przez naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów.
Obszerne testy gwarantują utrzymanie wyznaczonych kryteriów oraz wysokiego poziomu brzmienia wymaganego od flagowego produktu firmy Chord.

Wielożyłowy kabel 2x10AWG z posrebrzanej, mikropolerowanej miedzi beztlenowej. Konfiguracja:
- indywidualnie ekranowane skrętki
- izolacja PTFE
- ekranowanie podwójny warkocz foliowy, szczególnie efektywny przy bardzo wysokich częstotliwościach, płaszcze PTFE zapewiają mechaniczne tłumienie
- kolor biały
- końcówki 24-karatowe pozłacane wtyki bananowe Chord, pozłacane widły lub BFA Camcona