MAGNETAR UDP900 (UDP-900)

Odtwarzacz Blu-ray

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 6615
 • Producent: MAGNETAR
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
 • 13 199,00 zł / sztuka
 • sztuka
 • Oblicz_raty_duckblue

Magnetar UDP-900 wyposażony jest w najnowszy 6-warstwowy obwód główny PCB z pozłacaną powłoką oraz wysoce precyzyjny, ultra niskoszumny oscylator kwarcowy 27 MHz TCXO z kompensacją temperatury, podwajając tym samym wysoce precyzyjne przetwarzanie zasilania LDO stosowane w UDP800 dla uzyskania najwyższej dokładności. 

Ponadto, w porównaniu do UDP800, dodano więcej cyfrowego przetwarzania sygnału i stabilizatorów napięcia x10 LDO. Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne Murata, sterowniki magnetyczne TDK i kondensatory elektrolityczne 30 NCC dodatkowo poprawiają jakość dźwięku i obrazu. UDP900 może odtwarzać płyty DVD, Blu-ray i 4K UHD, a nawet pliki multimedialne, obsługując zarówno H265, jak i H264. Jakość obrazu jest ostra i wyraźna, a ostre szczegóły są przyjemne dla oczu.

Doskonała jakość obrazu i dźwięku

Wyposażony w słynny profesjonalny czterordzeniowy układ Mediatek MT8581, odtwarzacz Blu-ray UDP900 4K UHD oferuje zaawansowaną technologię dekodowania i przetwarzania obrazu. UDP900 obsługuje standardy obrazu o wysokiej dynamice Dolby Vision i HDR10+. Dekodowanie cyfrowo-analogowe ESS9038PRO dla 2-kanałowych wyjść zbalansowanych XLR i niezbalansowanych RCA, dekodowanie cyfrowo-analogowe ESS9028PRO dla wyjścia 7.1 RCA. Obsługa wejścia XMOS USB Audio, SMB oraz Dolby Atmos i DTS Virtual X.

Technologia HDR

Magnetar UDP900 ma niesamowitą jasność, kontrast i wspaniałe kolory. Obraz jest bogaty i pełny, z żywymi kolorami, nawet przy słabym oświetleniu i podświetleniu. UDP900 obsługuje HDR10, HDR10+ i Dolby Vision z konwersją HDR do SDR, z obsługą przestrzeni kolorów BT.2020/BT.709/BT.601.

Przeskalowywanie do 4K UHD

Oprócz kompatybilności z 4K Ultra HD Blu-ray, UDP900 może przeskalować sygnał źródła wideo o niskiej rozdzielczości do rozdzielczości 4K UHD 50/60Hz (3840 x 2160), która jest czterokrotnie wyższa niż rozdzielczość Full HD 1080p, poprawiając jakość obrazu, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia z domowego wideo.

Bezstratna muzyka wysokiej jakości

UDP900 może dekodować formaty DSD64/128, DSD64 multichannel i 192kHz/24bit z obsługą plików audio AIFF, ALAC, APE, FLAC i WAV. UDP900 obsługuje Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a także Dolby Atmos, Auro3D, DTS-X i DTS Virtual X, pozwalając cieszyć się najlepszym panoramicznym dźwiękiem i wciągającymi wrażeniami.

Interfejs użytkownika

Interfejs UDP900 został zaprojektowany tak, aby zapewnić płynną i intuicyjną obsługę, umożliwiając łatwy dostęp do różnych ustawień oraz lokalnych urządzeń USB i sieci

Pełnia wrażeń multimedialnych

Uniwersalny odtwarzacz Magnetar UDP900 obsługuje większość standardowych formatów płyt i nośników, takich jak 4K UHD-BD, BD, BD-R, BD-RE, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-Video, DVD-Audio, SACD, CD i CD-R/RW. Ponadto obsługiwane są zewnętrzne dyski twarde USB o pojemności do 16 TB, z bezpośrednim dostępem z komputera lub serwera NAS za pośrednictwem sieci lokalnej przy użyciu protokołów DLNA, SMB lub NFS obsługujących szeroką gamę formatów multimedialnych, w tym MKV, AVI, MP4, M2TS, WAV, FLAC, APE, MP3, DSD itp. użytkownicy mogą łatwo odtwarzać i zarządzać plikami multimedialnymi na lokalnych i sieciowych urządzeniach pamięci masowej.

Podwójny układ zasilania

Zindywidualizowany zasilacz impulsowy o wysokiej mocy z reakcją przejściową zapewnia zasilanie sekcji cyfrowej, 60W transformator o wysokiej mocy i niskim poziomie szumów z dwustopniową konstrukcją filtra wraz z wieloma japońskimi kondensatorami elektronicznymi Rubycon są używane w celu spełnienia wysokiej reakcji przejściowej wymaganej przez systemy dźwięku przestrzennego i dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Oddzielna metalowa obudowa tłumi szumy, zapewniając stabilność i ciszę, co dodatkowo poprawia jakość dźwięku i obrazu.

Transformator toroidalny o mocy 60 W zapewnia zasilanie dla analogowego sygnału audio. Wykorzystanie importowanego rdzenia magnetycznego, wysokiej jakości okablowania z miedzi beztlenowej, metalowych ekranów i pełnego wypełnienia epoksydowego redukuje wibracje, szumy i generowane ciepło, poprawiając jakość sygnału wyjściowego i dźwięku.

Elegancka i solidna jakość w konstrukcji obudowy

Zespół inżynierów MAGNETAR rozumie, że osiągnięcie wyjątkowej wydajności audio i wideo wymaga wysokiej jakości konstrukcji obudowy i stabilności dlatego korpus wykonany jest w całości ze stopu aluminium i wzmocnioną, dwuwarstwową konstrukcją obudowy. Wewnętrzne główne komponenty są niezależnie ekranowane przez metalową obudowę, znacznie redukując wibracje, hałas i zakłócenia zewnętrznego pola magnetycznego. Przynoszą czystej i wysokiej rozdzielczości jakość dźwięku i obrazu.

Najważniejsze cechy:

 • Uniwersalny odtwarzacz płyt - Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD Audio, SACD, CD
 • HDR10 / HDR10+ / Dolby Vision - Niezwykle bogate kolory, kontrast i jasność na ekranie.
 • Konwersja HDR do SDR - Konwersja HDR do SDR z obsługą przestrzeni kolorów BT.2020/BT.709/BT.601.
 • True 24p Cinema - Wiele płyt Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray jest kodowanych z prędkością 24 klatek na sekundę, czyli z taką samą częstotliwością jak oryginalny film wyświetlany w kinach.
 • 4K Upscaling - Zwiększenie jakości kina domowego poprzez czterokrotne zwiększenie rozdzielczości Full HD 1080p z 4K UHD (3840 x 2160).
 • Podwójne wyjście HDMI - Oddzielne strumienie audio i wideo dla pełnej kompatybilności ze starszymi amplitunerami AV.
 • Ustawienia wideo - Ustaw jasność, kontrast, nasycenie kolorów, odcień, ostrość i redukcję szumów.
 • Synchronizacja audio-wideo - precyzyjne dostrojenie synchronizacji audio/wideo (do przodu/do tyłu).
 • Podświetlany pilot zdalnego sterowania - łatwe sterowanie odtwarzaczem za pomocą podświetlanych klawiszy. 
 • Wyjście XLR - pozłacane zbalansowane i niezbalansowane terminale analogowe audio dla wygodnego wyjścia analogowego.
 • Szybkie uruchamianie / Szybkie menu - Szybki dostęp do menu ogólnego i uruchamianie płyt.
 • Odtwarzanie multimediów - Łatwe odtwarzanie większości typów plików audio i wideo z dysku twardego USB lub sieci DLNA, SMB lub NFS (MKV, FLAC, AIFF, MP3, JPG, ...).
 • Solidna jakość wykonania obudowy - Solidna, metalowa obudowa o wysokiej sztywności i dwuwarstwowa struktura obudowy.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Współczesny odtwarzacz Blu-ray to wielofunkcyjne urządzenie multimedialne, którego wyposażenie techniczne determinuje jakość przede wszystkim obrazu w kinie domowym.

Blu-ray wysokiej klasy powinien być wyposażony w zaawansowane procesory obróbki obrazu z autorskim oprogramowaniem producenta co stanowi bazę kina domowego wysokiej klasy.

Poza zaawansowanymi algorytmami obróbki obrazu dobrej klasy odtwarzacze Blu-ray wyposażone są w funkcje sieciowe oraz multimedialne w postaci odtwarzania plików audio i video z sieci ethernet oraz z gniazda USB.

 

Specyfikacja techniczna:

 

Współczesny odtwarzacz Blu-ray to wielofunkcyjne urządzenie multimedialne, którego wyposażenie techniczne determinuje jakość przede wszystkim obrazu w kinie domowym.

Blu-ray wysokiej klasy powinien być wyposażony w zaawansowane procesory obróbki obrazu z autorskim oprogramowaniem producenta co stanowi bazę kina domowego wysokiej klasy.

Poza zaawansowanymi algorytmami obróbki obrazu dobrej klasy odtwarzacze Blu-ray wyposażone są w funkcje sieciowe oraz multimedialne w postaci odtwarzania plików audio i video z sieci ethernet oraz z gniazda USB.

 

Uniwersalny odtwarzacz płyt – Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD Audio, SACD, CD

HDR10 / HDR10+ / Dolby Vision – zapewnia niezwykle bogate kolory, kontrast i jasność na ekranie.

Konwersja HDR na SDR – Konwertuj HDR na SDR, z obsługą przestrzeni barw BT.2020/BT.709/BT.601.

36-bitowy Deep Colour/”x.v.Colour” – wzbogacaj zawartość wideo SD o bogatsze kolory.

Prawdziwe kino 24p – wiele płyt Blu-ray i Blu-ray 4K Ultra HD jest kodowanych z szybkością 24 klatek na sekundę, czyli z taką samą częstotliwością, jak oryginalny film wyświetlany w kinach.

Skalowanie do 4K – Zwiększ wrażenia kina domowego, czterokrotnie zwiększając rozdzielczość Full HD 1080p dzięki skalowaniu całej zawartości wideo do 4K UHD (3840 x 2160).

Podwójne wyjście HDMI – Oddzielne strumienie audio i wideo dla pełnej kompatybilności ze starszymi amplitunerami AV.

Ustawienia wideo – ustaw jasność, kontrast, nasycenie kolorów, odcień, ostrość i redukcję szumów.

Synchronizacja audio-wideo – dostosuj synchronizację audio/wideo (do przodu/do tyłu).

Podświetlany pilot zdalnego sterowania – łatwo steruj odtwarzaczem za pomocą podświetlanych klawiszy.

Wyjście XLR – Pozłacane, zbalansowane i niezbalansowane analogowe terminale audio dla wygodnego wyjścia analogowego.

Szybkie uruchamianie / Szybkie menu – Szybki dostęp do menu ogólnego i uruchamianie płyt.

Odtwarzanie multimediów – Z łatwością odtwarzaj większość typów plików audio i wideo z dysku twardego USB lub sieci DLNA, SMB lub NFS (MKV, FLAC, AIFF, MP3, JPG, ...).

Solidna jakość w konstrukcji obudowy – Solidny metalowy korpus o dużej sztywności i dwuwarstwowa konstrukcja szkieletu wewnętrznego.

4K UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD-SACD, CD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE

BD-Live/BONUSVIEW

M2TS, MP4, MKV, MOV, AVI, TP, TRP, TS, 3GP, ASF, OMG, WMW

H264/AVC, H265/HEVC, MPEG-1/2/4, VC-1, VP-8, VP-9

FLAC, M4A, MP3, OGG, AIF/AIFF, APE, DSF, AAC, ALAC

JPG, TIFF

Dźwięk analogowy: stereo.

Niezależny stereofoniczny dźwięk analogowy: zbalansowane wyjście XLR, wyjście RCA.

Dźwięk optyczny/koncentryczny: do 2 kanałów/192 kHz PCM, Dolby Digital, DTS.

Dźwięk HDMI: do 7.1 kanału / 192 kHz PCM, do 5.1 kanału DSD, Bitstream.

Wideo HDMI:
- UHD/p24 1080/1080p / 1080I / 720p / 576p / 576I / 480p / 480I.
- Deep Color 36 Bit / x.v.Color.
- HDR10 / HDR10+ / Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL i FEL, P8).
- MaxFALL / MaxCLL.

DLNA, SMB, NFS.

USB 2.0/3.0.

Zakres częstotliwości: 20 Hz-20 kHz (± 03 dB)

Stosunek sygnału do szumu: ≥120dB (2CH RCA); ≥130dB (2CH XLR)

Zniekształcenia plus szum: ≤0005%

Amplituda wyjściowa: (RCA) 2,1±2Vrms. (XLR) 4,2±0,4 Vrms

Zakres dynamiki: ≥120dB (2CH RCA); ≥130dB (2CH XLR)

Rozdzielczość kanału: ≥110dB (2CH RCA); ≥140dB (2CH XLR)

6-warstwowa płytka drukowana PCM.

Niezależne okablowanie dla każdego kanału.

2 bardzo ciche oscylatory kwarcowe TCXO 100 MHz z kompensacją temperatury.

2 niezależne procesory DAC.
- Dekodowanie cyfrowo-analogowe ESS9038PRO dla 2-kanałowych zbalansowanych wyjść XLR i niezbalansowanych wyjść RCA-
- Dekodowanie cyfrowo-analogowe ESS9028PRO dla wyjścia 7.1 RCA

Funkcja czystego trybu audio.

Zasilacz
- AC 110-120 V ~ 50/60 Hz / AC 220-240 V ~ 50/60 Hz

Pobór mocy: <40 W, trybie gotowości <0,5 W

Wymiary: 17,51 x 12,64 x 5,23 cala (445 x 321 x 133 mm)

Waga: 34,17 funta (15,5 kg)

Temperatura pracy: 41°F ~ 95°F (5°C ~ 35°C)

Wilgotność robocza: 15% – 75%

Procesor: Mediatek ARM MT8581

Rdzeń procesora: czterordzeniowy klaster procesorów ARM Cortex-A53

Bit procesora: 64-bitowy

Typ karty graficznej: Arm Mali-T860 MP2

Pamięć: 12 Gb Samsung DDR i 4 Gb NAN

Tablica cyfrowa:
- 6-warstwowa konstrukcja PCB
- Oscylator kwarcowy TCXO o częstotliwości 27 MHz o bardzo niskim poziomie szumów
- 10x Bardzo precyzyjne i wysokiej jakości regulatory LDO