Leema Acoustics Quasar

  • 17 990,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Wzmacniacz Quasar to najnowszy nabytek serii Stellar. Aluminiowy przedni panel nawiązuje stylistyką do pozostałych urządzeń z innej gwiezdnej serii urządzeń Leemy – Constelation. Minimalistyczny, pełen klasy design sprawi, że Quasar wpasuje się idealnie do każdego wnętrza.

Oparte na topologii zastosowanej w serii Elements, sekcje dual-mono zapewniają niesamowitą moc oraz doskonałe sterowanie kolumnami. Zdolny wygenerować prawie 200 W mocy przy 8 ohmach, Quasar jest w stanie z łatwością napędzić nawet najbardziej wymagające kolumny.

Zintegrowany ze wzmacniaczem DAC, oparty jest na znanej już topologii Quattro Infinity, i zapewnia niezwykle wiarygodną konwersję sygnału cyfrowego na analogowy. Jest to rozwiązanie zastosowane w topowym DACu – Libra.

Dodatkowo Quasar posiada interfejs Bluetooth, który umożliwia streaming utworów muzycznych bezpośrednio ze smartfona czy tabletu. Zaawansowane kodeki audio, takie jak aptX, są przez niego wspierane.

Z tyłu urządzenia znajdziemy między innymi: 3 koaksjalne wejścia spdif, 3 wejścia optyczne, oraz asynchroniczny interfejs M1 stworzony przez Leema Acoustics dla najlepszej reprodukcji dźwięku prosto z komputera.

 

Dane techniczne :

Typ:wzmacniacz zintegrowany z DAC oraz Bluetooth

Moc wyjściowa:180W

Pilot:Tak

Wbudowany DAC:24 bit/192kHz + asynchroniczne USB

Wyjścia:1 x Pre Out, wyjście słuchawkowe

Wejścia analogowe:3 x RCA, 1 x XLR

Wejścia cyfrowe:3 x optyczne, 3 x Coaxial, 1 x USB

Wymiary:435 mm x 95 mm x 350 mm (szer. x wys. x gł.)

Waga:17 kg

Uwagi:Wifi + Bluetooth