JL AUDIO E112 (czarny jesion)

Subwoofer

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 3710
 • Producent: JL Audio
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13 999,00 zł brutto
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • 12 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Credit Agricole Raty, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność za pobraniem
 • Oblicz_raty_duckblue

Wykorzystując szereg naszych kluczowych technologii, subwoofery aktywne E-Sub zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, moc i wartość w szerokim zakresie zastosowań audio.

Przetworniki E-Sub wykorzystują naszą wyjątkową technologię DMA w celu zoptymalizowania siły mocy przetworników, zapewniając liniową charakterystykę w bardzo długim zakresie wychylenia. W przeciwieństwie do typowych systemów modelowania w stanie ustalonym, DMA bierze pod uwagę przesunięcia dynamiczne powstałe w wyniku przepływu prądu i wstecznego pola elektromagnetycznego w warunkach rzeczywistej mocy, z prawdziwym materiałem programowym. Korzyścią wynikającą z optymalizacji DMA jest przetwornik, który wiernie śledzi swój sygnał wejściowy na wszystkich poziomach odsłuchu, co prowadzi do doskonałej definicji basów i dynamiki.

Ekstremalna głębokość montażu przetwornika E-Sub jest bardzo celowa. Pozwala na powstanie szerokich szczelin między trzema elementami zawieszenia (gumową ramą i podwójnymi pająkami), zapewniając wyjątkową stabilność mechaniczną w pełnym zakresie wychylenia przetwornika. To jeszcze bardziej poprawia liniowość, zmniejsza zniekształcenia i zwiększa długoterminową niezawodność. W stylu inżynieryjnej elegancji stalowy przedni kołnierz montażowy E-Sub tworzy całą przednią przegrodę gotowego produktu, podczas gdy tylna płyta przetwornika jest gwintowana i przykręcana do tylnej ściany obudowy w celu podparcia.

Aby zasilić te innowacyjne przetworniki, zaprojektowaliśmy zupełnie nowy wzmacniacz z regulowanym, przełączanym zasilaczem, dzięki czemu jego obudowa jest bardziej kompaktowa, lekka i wydajna, a jednocześnie zapewnia wystarczającą moc, aby w pełni wykorzystać możliwości przetwornika E-Sub.

Wzmacniaczem można wygodnie sterować z górnego panelu obudowy E-Sub. Zawiera on studyjne przetwarzanie sygnału, dzięki czemu regulacje dźwięku są znacznie przyjemniejsze niż w przypadku paneli sterujących montowanych z tyłu obudowy, jak w większości subwooferów aktywnych. Atrakcyjna pokrywa ukrywa i chroni elementy sterujące podczas normalnego użytkowania.

Zestaw funkcji został zaprojektowany tak, aby umożliwić korzystanie z E-Sub w różnorodnych systemach, od pełnych systemów kina domowego, przez dedykowane dwukanałowe systemy muzyczne, po stacjonarne stacje robocze audio. Istnieje możliwość podłączenia sygnału liniowo, jak również za pomocą gniazd HF. Dedykowane wyjścia liniowe są dołączane, aby stworzyć układ bi-amped bez dodatkowych urządzeń. Przydatny w zwalczaniu problemów związanych z hałasem, przełącznik na tylnym panelu konfiguruje wejścia poziomu liniowego jako uziemione lub izolowane.

Aktywna zwrotnica E-Sub to prawdziwie dwukierunkowa konstrukcja Linkwitz-Riley czwartego rzędu, z filtrem dolnoprzepustowym zasilającym wzmacniacz subwoofera i filtrowanym sygnałem górnoprzepustowym wychodzącym z wyjść liniowych. Gdy wbudowany crossover zostanie pokonany, co jest typowe w przypadku instalacji kina domowego, wyjścia liniowe dostarczają przechodzący, buforowany sygnał identyczny z wejściami liniowymi, umożliwiając łatwe połączenie wielu subwooferów w jeden łańcuch. Przełączalna polaryzacja i w pełni zmienna kontrola fazy dopełniają sekcję przetwarzania sygnału. Wszelkie przetwarzanie sygnałów odbywa się w domenie analogowej, co zapewnia bardzo małe opóźnienia w wymagających systemach.

Precyzyjnie zbudowane subwoofery E-Sub w amerykańskiej fabryce JL Audio są indywidualnie weryfikowane pod kątem działania i testowane, aby zapewnić lata radości ze słuchania w domowym systemie audio lub kinie domowym.

 

Typ obudowy:

Zamknięta

Wykończenie obudowy:

Czarny jesion

Częstotliwość:

22 - 118 Hz (±1.5dB)
-3 dB at 21 Hz / 120 Hz
-10 dB at 17 Hz / 153 Hz

Moc wzmacniacza:

1500 W RMS

Tryb pracy:

On/Off, Auto ( wykrywanie sygnału )

Wejścia RCA:

Stereo lub Mono

Wejścia zbalansowane:

N/D

Wejście HL:

Stereo lub Mono

Kontrola wzmocnienia:

zmienna, od pełnego wyciszenia do +15dB powyżej zalecanego wzmocnienia

Typ filtra:

Low-Pass

Filtr nachylenia:

24 dB/octave

Filtr częstotliwości:

25 Hz - 130 Hz

Filtr zerujący:

Tak

Polaryzacja

0 lub 180 stopni

Faza:

zmienna, 0- 280 stopni, rekomendowana do 80 Hz

Szerokość:

394 mm

Wysokość:

412 mm

Głębokość:

467 mm

Waga

33,3 kg