Chord PowerHAUS S6

  • 5 799,00 zł / Sztuka
  • Sztuka
  • Oblicz_raty_duckblue

Listwa zasilająca Chord PowerHAUS S6 (EU)

Chord zaprezentował dwie listwy zasilające PowerHAUS, będące bezkompromisową syntezą wiedzy projektowej, wszechstronności i wysokiej jakości wykonania.

Oparte na oryginalnym projekcie i dostępne w dwóch wersjach obciążalności prądowej, S6 (Studio) i flagowy M6 (Master), to sześciogniazdkowe listwy dystrybucyjne PowerHAUS. Są one wynikiem jednej z najdłuższych faz rozwoju produktu, jakie firma kiedykolwiek podjęła - wstępne badania podjęte zostały już w 2003 roku.
Listwy te zostały zaprojektowane i są montowane w Wielkiej Brytanii. Dostępne są zarówno w specyfikacji brytyjskiej, jak i europejskiej. Odzwierciedlają one wieloletnią wiedzę firmy Chord na temat przesyłania sygnału i zasilania oraz korzystają z MainsARAY, unikalnej wersji sprawdzonej, zastrzeżonej technologii firmy ARAY, która została specjalnie przeprojektowana do dystrybucji energii.

Praktycznie każdy element zastosowany przy budowie PowerHAUS jest bezkompromisowy i został wyprodukowany zgodnie z jego przeznaczeniem. W związku z tym zarówno M6, jak i S6 unikają stosowania szumiących filtrów, neonowych wskaźników zasilania i przełączników, ponieważ wszystkie one obniżają jakość dźwięku. Ich solidna aluminiowa konstrukcja minimalizuje również efekt mikrofonowania.
Długoterminowe badania firmy Chord Company wykazały, że najlepsza konfiguracja okablowania zapewniająca jakość dźwięku pozwala uniknąć łączenia w gwiazdę. Zamiast tego firma wykorzystała trzy izolowane, biegnące równolegle, szyny zbiorcze, ograniczając tym samym punkty połączeniowe, a następnie redukując szumy wysokiej częstotliwości. Oddzielenie szyny uziemiającej od toru z napięciem przyniosło również dalszą poprawę jakości dźwięku podczas testów.

Flagowa listwa M6 oferuje najlepszą jakość dźwięku. Wykorzystuje ona trzy hybrydowe moduły MainsARAY zamontowane równolegle (zamiast szeregowo). S6 zachowuje wiele podstawowych funkcji M6, ale w niższej cenie.
Listwy PowerHAUS korzystają ze specjalnie dobranych, wysokiej jakości kabli o dużej grubości, z gniazdami wybranymi nie tylko ze względu na ich niezawodność, ale także jakość dźwięku. Wysokiej klasy 16-amperowe gniazdo IEC pozwala listwom PowerHAUS poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającymi domowymi systemami audio.

Specyfikacja Techniczna:

  • Sześć gniazd zasilających (Schuko)
  • Gniazdo IEC: 16 A
  • Obciążalność: 6 A(EU)
  • Napięcie zasilające: 100-250 V
  • Częstotliwość: 50/60 Hz