Cardas Nautilus Power Strip EU

Listwa zasilająca

  • 11 199,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Nautilus. Podejście Cardas Audio do rozdziału mocy. Czysta dystrybucja mocy. Brak elementów ograniczających prąd.
Listwa, która podnosi stosunek sygnał/szum systemu, w wyniku czego poprawie ulega w zasadzie każdy aspekt brzmienia. Wyższa dynamika, lepsza separacja i namacalność dźwięków, efekt "czarnego tła", dźwięk o większej kulturze przekazu. Wzrasta komfort codziennego odsłuchu.

Listwa Nautilus EU posiada całkowicie nowe gniazda Cardas 4181EU w standardzie Schuko. Każde gniazdo w Nautilusie jest w stanie zapewnić czystą moc wymaganą przez sprzęt audio, od wysokoprądowych wzmacniaczy po wrażliwe komponenty źródłowe, przetworniki, przedwzmacniacze.
Okablowanie wewnętrzne, w technice punkt-punkt, wykonano z firmowych miedzianych przewodników 10 i 11,5 AWG Cardas Ultra Pure Grade 1 Copper. W odróżnieniu od większości list zasilających oferowanych na rynku, rozwiązanie Cardas Audio nie ma w torze (dla fazy L i neutral N) żadnych elementów ograniczających dostarczany do urządzeń prąd. Każde z pięciu doskonałej jakości firmowych gniazd wykorzystuje znaną z topowych kabli zasilających Cardas Audio filtrację na uziemieniu celem ochrony urządzeń przed szkodliwym wpływem promieniowania RFI / EMI, a konstrukcja typu gwiazda-uziemienie kończy się na 1 kilogramowej czystej płycie miedzianej.

Echa konstrukcji obudowy pochodzą z oryginalnej listwy zasilającej Cardas Golden 6A, wyprodukowanej w połowie lat 90-tych oraz z impetu stojącego za The Nautilus. Listwa Nautilus jest montowana ręcznie w Bandon, Oregon. W komplecie z listwą producent nie dostarcza kabla zasilającego.