Audiovector QR 5 Dark Walnut - OUTLET (QR5)

Produkt fabrycznie nowy. Pełna gwarancja od daty zakupu.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audiovector
 • Dostępność: W magazynie W magazynie

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19 490,00 zł brutto
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • 19 490,00 zł 11 990,00 zł / komplet
 • komplet
 • Oblicz_raty_duckblue

ELEGANCKI I ŁATWY DO USTAWIENIA W TWOIM DOMU

Celem projektantów w serii QR było zaoferowanie najbardziej zaawansowanej technologii w pięknie wykończonych i proporcjonalnych obudowach. Dźwięk jest dzięki temu dociążony, dynamiczny, ale w razie potrzeby subtelny i szczegółowy – jest to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów muzyki.
Płyta czołowa naszego głośnika wysokotonowego Gold Leaf Air Motion jest wykonana z pojedynczego płata aluminium lotniczego. Został on precyzyjnie wycięty, piaskowany, szczotkowany, a następnie anodowany w atrakcyjnym kolorze Tungsten Titanium Grey. Z przodu umieściliśmy siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.

Wszystkie nowe modele SE mają subtelne, eleganckie, a jednocześnie bardzo rozpoznawalne plakietki ze złotego mosiądzu na przednich panelach i materiałowych maskownicach.

Nasze nowe, wyspecjalizowane, poddane podwójnej obróbce kriogenicznej kondensatory miedziane z polipropylenowymi przekładkami są wynikiem wielu godzin odsłuchów, pomiarów i udoskonaleń. Zapewniają naszym głośnikom wysokotonowym AMT najlepsze możliwe warunki pracy, dzięki którym brzmią one jeszcze bardziej słodko, szczegółowo i w otwarty sposób. Zastosowanie obróbki kriogenicznej do okablowania z czystej miedzi oraz materiału tłumiącego Audiovector Nanopore zapewnia płynną i naturalną reprodukcję muzyki.

Głośniki niskotonowe Audiovector Pure Piston z podwójnym magnesem potrafią pracować jak doskonały tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń – tego typu działanie zwykle spotyka się w przetwornikach z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie.

Kolumny podłogowe QR 5 SE doskonale wpasują się w każde otoczenie domowe, niezależnie od stylu. Jest to piękny i elegancki głośnik o smukłych proporcjach i wysokiej klasy dźwięku. Idealnie szczegółowe i słodkie wysokie tony obiecują niekończące się godziny muzycznej przyjemności bez zmęczenia. Mocny i dynamiczny bas sprawi, że każde nagranie będzie brzmiało ekscytująco i realistycznie.

Dzięki dodaniu potężnego QR Sub SE, szczegółowego QR C SE i łatwego do rozlokowania QR Wall SE, jesteśmy w stanie zaproponować wspaniały, wysokiej klasy system kina domowego.

POZNAJ NOWĄ GENERACJĘ ZAAWANSOWANEGO DŹWIĘKU

Seria QR SPECIAL EDITION jest wynikiem ciągłych innowacji, których celem jest przybliżenie słuchaczom duszy oryginalnej muzyki… i sprawienie, aby naprawdę muzykę poczuli.

Zwróćmy uwagę na zmiany w serii SE:

 • Nowe, samodzielnie zaprojektowane kondensatory zapewniają czystszą górę i lepszą szczegółowość.
 • Poprawione odprowadzanie ciepła przez rezystory w metalowej obudowie zapewnia jeszcze bardziej stabilną impedancję i precyzję przy wysokich mocach.
 • Wewnętrzne okablowanie poddane obróbce kriogenicznej poprawia dynamikę i szczegółowość.
 • Strategicznie rozmieszczony materiał tłumiący Nano Pore zwiększa muzykalność średnich tonów.
 • Optymalizacja bas-refleksu poprawia precyzję basu.
 • Wysokiej klasy kolce ze stali nierdzewnej z radełkowanymi nakrętkami oznaczają łatwiejszą mikroregulację wysokości.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

PASMO PRZENOSZENIA
25-45 kHz
LIMIT PRZENOSZENIA GŁOŚNIKA GOLD LEAF
102 kHz
GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY
Gold Leaf AMT 2 z siateczką S-Stop

GŁOŚNIK ŚREDNIOTONOWY
6” Pure Piston
GŁOŚNIKI NISKOTONOWE
2 x 6” Pure Piston
SYSTEM BASOWY
Bas-refleks z portem Q

BUDOWA
Trójdrożna

PUNKTY PODZIAŁU ZWROTNICY
400/3000 Hz
SKUTECZNOŚĆ 91 dB/W/m
MOC MAKSYMALNA (MUZYCZNA)
300 W
IMPEDANCJA NOMINALNA
4 Ω
WYMIARY W MM (WYS. X SZER. GŁ.)
1057 x 210 x 270 mm