Biamp MASK12-W

Głośnik instalacyjny

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1626
 • Producent: Biamp
 • Dostępność: Zapytaj - szybko odpowiadamy Zapytaj - szybko odpowiadamy

 • Historia ceny
 • Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®
  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.
 • 3 499,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Do grona uznanej na rynku serii MASK, która ustanawia standardy w świecie instalacji nagłośnieniowych od wielu lat, dołączył MASK12 – największy, jak dotąd zespół głośnikowy w linii MASK. 

Jest to nowy 12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy o wysokiej mocy, cechujący się niespotykaną łatwością instalacji w aplikacjach wewnątrz pomieszczeń. Montowany jest głównie w miejscach, gdzie oczekiwany jest średni lub wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Do takich miejsc możemy zaliczyć bary, puby i sportowe kawiarnie. Tam muzyka tła jest obecna cały dzień, a wieczorami odtwarzana jest jeszcze głośniej. Naturalnym środowiskiem tych zestawów są również centra fitness, hale sportowe i wielofunkcyjne, gdzie muzyka jest odtwarzana podczas zajęć lub imprez sportowych. 

Specjalnie opracowany kształt zestawów MASK12 umożliwia łatwą ich instalację do sufitu oraz na ścianie zarówno w pozycji horyzontalnej jak i wertykalnej. W przypadku montażu wertykalnego MASK12 ma nominalny kąt rozpraszania 90° w poziomie x 70° w pionie. Jeżeli montujemy MASK12 horyzontalnie, można obrócić tubę tweetera o 90°, aby zachować ten sam kąt rozpraszania w pionie / poziomie. Logo Apart Audio, które umieszczono na maskownicy, można obracać w zakresie 360°. W ten sposób użytkownik może wybrać właściwą pozycję logo w zależności od sposobu montażu zestawu. Obudowa MASK12 jest drewniana, natomiast maskownica wykonana jest ze stali.

Apart Audio zawsze pamięta o swoich instalacyjnych korzeniach i projektuje swoje urządzenia zawsze pod kątem wygody pracy instalatorów. Ta filozofia projektowania została wykorzystana także przy projekcie uchwytu montażowego MASK12BRA. Uchwyt zaprojektowano w kształcie litery U. Ten kształt umożliwia bardzo łatwe i pewne zamontowanie kolumny w uchwycie. Kolumna jest fabrycznie wyposażona w śruby montażowe, co pozwala łatwo i pewnie zamontować kolumnę u uchwycie. Wykorzystując inny uchwyt MASK12PBRA (tzw. bagnetowy) można łatwo zamontować kolumnę na ścianie. Obudowa kolumny jest wyposażona w wiele otworów montażowych, do których dołączono śruby, co pozwala instalatorowi łatwo zamontować kolumnę także przy pomocy odciągów.

Zespoły głośnikowe MASK12 na pewno spełnią oczekiwania w dziedzinie jakości dźwięku, niezawodności i wielostronności ustawienia. Rekomendujemy połączenie 4 MASK-ów12 ze wzmacniaczem REVAMP2600, ponieważ jesteśmy pewni, że dzięki temu połączeniu system osiągnie zupełnie nowy poziom doznań.

Specyfikacje:

Wysokość

628 mm

Głębokość

370 mm

Szerokość

370 mm

Średnica przetwornika nisko-średniotonowego

12"

Średnica przetwornika wysokotonowego

1,4"

System montażowy

Opcjonalny

Punkty do montażu na odciągach

14 x M10

Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej @8 Ω

700 W

Max SPL @ 1m

127 dB

Impedancja

8 Ω

SPL 1W/1m

98 dB

Pasmo przenoszenia

48 – 22.000 Hz

Materiał maskownicy

Stal

Zastosowanie w instalacjach niskoprądowych

Tak

Kąt rozpraszania przy 1.000 Hz - w pionie

180°

Kąt rozpraszania przy 1.000 Hz - w poziomie

70 °

Wartość wskaźnika IP

40

Typ przetwornika

Dwudrożny

Zastosowanie w instalacjach 100 volt

Nie

Masa

19,1 kg

Główny materiał konstrukcyjny obudowy

Drewno

Materiał membrany woofera

Papier

Kolor

Biały (W) / Czarny (BL)