Acoustic Signature GRIP-S

Zacisk do płyt gramofonowych ACOUSTIC SIGNATURE GRIP-S to wysoce innowacyjna konstrukcja, która eliminuje szumy powstające w rowku płyty, zapewniając nowy poziom jakości muzycznej.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acoustic Signature
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

Zacisk do płyt Grip-S.

Zacisk do płyt Acoustic Signature Grip-S eliminuje degradację dźwięku spowodowaną przez pofalowane płyty. Zaimplementowany precyzyjny mechanizm mocno dociska płytę do talerza, eliminując istniejące nierówności i pozwalając na gładsze śledzenie wkładki.

W innowacyjnej konstrukcji Grip-S zastosowano technologię Acoustic Signature Silencer. Polega ona na wciśnięciu w obudowę zacisku specjalnych miedzianych modułów, które w bardzo efektywny sposób pochłaniają niepożądane rezonanse. Przy masie 752 gramów, Grip-S jest odpowiedni dla wszystkich gramofonów ważących pięć kilogramów lub więcej.

Do otwarcia i zamknięcia wystarczy ćwierć obrotu. Całkowite odkręcenie, jak w przypadku wielu innych zacisków do płyt, nie jest konieczne. Grip-S wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium poddanego obróbce cieplnej. Produkowany jest na maszynach sterowanych CNC, aby precyzyjnie zachować najmniejsze tolerancje.

Strojenie płyt.

Grip-S doskonale pomaga z najwyższą skutecznością w redukcji negatywnego wpływu na dźwięk falujących, nierównych płyt winylowych. Zacisk do płyt eliminuje szumy w rowku płyty dla talerzy o masie 5 kg i więcej. Grip-S jest idealnie dopasowany do gramofonów Acoustic Signatures.

Specyfikacja techniczna:

  • Waga: 752 g

Dostępne wykończenia: srebrna anodyzowana, czarna anodyzowana, wysoki połysk (nie anodyzowana)