Zestaw Aria K2 926 i Uniti Star

Ekskluzywny system hi-fi: Focal Aria K2 926 i Uniti Star w wykończeniu Ash Grey.
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 36 999,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue
Focal i Naim prezentują system hi-fi o wyjątkowych parametrach i wykończeniu: nowy głośnik Aria K2 926 i odtwarzacz all-in-one Uniti Star w wykończeniu Ash Grey. Te dwie marki, zjednoczone od 10 lat pod szyldem Vervent Audio Group, uosabiają to, co najlepsze we francuskim audio i angielskiej elektronice. Dzięki unikalnej wiedzy fachowej tworzą znakomite, wszechstronne systemy do odsłuchu domowego.
 

ARIA K2 926 i UNITI STAR

Wyprodukowana we Francji, nowa kolumna głośnikowa Aria K2 926 jest wyposażona w kultową membranę K2 Power firmy Focal. Zbudowana z włókna aramidowego zapewnia dynamiczny dźwięk i wysoką moc, a także nadaje głośnikowi wiele charakteru. Niezależnie od tego, jaki gatunek muzyki lubisz odtwarzać, wrażenia słuchowe mówią same za siebie.

Wyprodukowany w Anglii odtwarzacz Uniti Star typu all-in-one w pełni wykorzystuje możliwości głośników i pozwala w prosty i inteligentny sposób zarządzać muzyką z różnych źródeł - platform streamingowych, odtwarzacza CD, telewizora, gramofonu itp. Przesyłaj muzykę w wysokiej rozdzielczości, słuchaj płyt CD i ulubionych stacji radiowych, korzystaj z licznych serwisów streamingowych, popraw jakość dźwięku w telewizorze, a wszystko to z głębokim, wciągającym dźwiękiem.

Ash Grey: Zachwycające wykończenie

System ten jest dostępny w wykończeniu Ash Grey, które pochodzi z linii Utopia, klejnotu w koronie Focala. Po raz pierwszy prezentowany jest system Aria K2 926 z harmonijnym odtwarzaczem all-in-one firmy Naim, co czyni tę ofertę wyjątkową i ekskluzywną. Focal i Naim łączą swoje doświadczenie w projektowaniu wszechstronnych, harmonijnych
systemów - pod względem wydajności i estetyki - aby poprawić wrażenia słuchowe i stworzyć rozwiązania, które są unikalne na rynku.

Oferta kompleksowa

Ta oferta specjalna obejmuje parę wysokiej klasy kabli NAC A5 (4 m) oraz trzymiesięczny bezpłatny dostęp do platform TIDAL i Qobuz (tylko dla nowych użytkowników).

Warunki gwarancji:

Zestaw objęty jest 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.