Raptor 9/1/Vocal + Sub-12 za1 zł

Zestaw kolumn kina domowego 5.1 Raptor 9/1/Vocal + Sub-10 za 1zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WILSON
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 5 001,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Wieloletnie doświadczenie inżynierów marki Wilson w konstruowaniu unikalnych produktów audio-video, przekłada się dziś na wysokiej jakości sprzęt oferowanych w rozsądnej cenie. Zestaw kina domowego Raptor Raptor 9/1/Vocal to gwarancja czystego dźwięku płynącego z wysokiej jakości produktów. Wielokanałowy dźwięk wydobywający się z kolumn głośnikowych strategicznie rozmieszczonych w pomieszczeniu przekłada się na doskonały odbiór dźwięku. Kolumny głośnikowe z serii Raptor wykonane są w całości z najwyższej jakości materiałów.

Do budowy przetworników wykorzystano prasowany specjalną metodą papier, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu cała konstrukcja jest lekka i sztywna. Zestaw dostępny jest w klasycznym, a zarazem eleganckim kolorze białym lub czarnym. Ich kolorystyka gwarantuje, że będą one doskonale pasować zarówno do stonowanych, jak i bardziej odważnych stylistycznie wnętrz.

Seria Raptor.

Raptor to nasza najbardziej rozbudowana i wszechstronna linia kolumn głośnikowych. Pozwala ona na precyzyjny dobór wielkości i mocy do potrzeb użytkownika. Szeroki wybór kolumn podłogowych zapewni wystarczające parametry dźwięku zarówno w małych salonach, jak i dużych pomieszczeniach odsłuchowych.

Możliwe kombinacje wielokanałowych systemów kina domowego pozwalają na dowolną konfigurację zarówno z kolumnami podstawkowymi, jak i ściennymi. Dodatkowo uniwersalność kolumny Raptor X pozwala na stworzenie konfiguracji do odsłuchu górnej warstwy w systemie z Dolby Atmos.

Entuzjastów odsłuchów w stereo również ucieszy duża elastyczność w doborze do potrzeb własnych i pomieszczenia.

Kolumny Wilson zadowolą wymagającego melomana i bez problemu wpasują się w styl każdego pomieszczenia. Każda kolumna z oferty Wilsona rozbudza zmysły i potęguje intensywność doznań muzycznych.

Zestaw kolumn kina domowego 5.1 Raptor 9/1/Vocal + Sub-10:

Kolumna podłogowa Raptor 9

Kolumna podstawkowa Raptor 1

Raptor Vocal