Leema Acoustics LIBRA DAC (srebrny)

 • 34 990,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Cyfrowy dźwięk nigdy nie brzmiał tak dobrze!

Dziesięciolecia doświadczenia w cyfrowym audio dla profesjonalnych studiów na całym świecie krystalizują się w fantastycznym nowym przetworniku cyfrowo-analogowym Leema Libra.

Otoczony tą samą precyzyjnie obrobioną obudową, co nasze słynne produkty Tucana i Antila, prosty, ale elegancki wygląd nowego przetwornika Libra DAC kryje w sobie oszałamiającą gamę wiodących w swojej klasie technologii. Sama ilość opcji wprowadzania danych zapiera dech w piersiach:

Obecne są trzy wejścia koncentryczne i trzy wejścia optyczne, które mogą naturalnie akceptować dźwięk o wysokiej rozdzielczości 24 bity 192 kHz, ale dołączają do nich niektóre bardziej ezoteryczne opcje, w tym dwa wejścia I2S przez złącza RJ45. Dzięki w pełni programowalnej alokacji pinów jednego z tych wejść w oprogramowaniu, każde wysokiej klasy źródło z interfejsem I2S może być łatwo dostosowane.

Dla tych, którzy posiadają źródła z profesjonalnymi standardowymi wyjściami AES/EBU, dostępne są dwa złącza wejściowe za pośrednictwem standardowych złączy XLR.

Wiodący w swojej klasie moduł M1 USB firmy Leema zapewnia połączenie do odtwarzania dźwięku z komputera z komputerów z systemem Windows (w zestawie oprogramowanie sterownika), Macintosh i Linux. Interfejs ten jest w pełni asynchroniczny, co oznacza, że ​​Libra precyzyjnie reguluje przepływ danych pochodzących z komputera, zapewniając niewiarygodnie niski poziom jittera. Ta funkcja, wraz z pełną izolacją galwaniczną przy użyciu najnowocześniejszej technologii wirujących elektronów, zapewnia, że ​​muzyka, którą masz na komputerze, brzmi tak dobrze, jak jest to technicznie możliwe.

Libra jest na bieżąco zaktualizowana, aby zapewnić  DSD64, DSD128, DXD i 384 kHz  przez wejścia USB i I2S. DSD64  jest również obsługiwany przez wszystkie wejścia SPDIF (koncentryczne i optyczne) oraz wejścia AES/EBU.

Libra zawiera nasze nowe, w pełni zbalansowane moduły DAC Quattro Infinity dual-mono. Te nowe moduły oferują wybieraną przez użytkownika przepustowość filtra wyjściowego, co zapewnia maksymalną elastyczność przy źródłach o wyższej częstotliwości próbkowania. Można je również wymienić w terenie. Jeśli w przyszłości technologia konwersji ulegnie poprawie, moduły mogą zostać zmodernizowane, co zapewni zabezpieczenie Twojej inwestycji w przyszłości.

Oczywiście nie zapomniano o analogowym dźwięku, z trzema oddzielnymi wejściami, z których każde można indywidualnie skonfigurować jako niezbalansowane, za pomocą złączy RCA Cinch lub w pełni zbalansowane za pomocą złączy XLR. Cała ścieżka sygnału, zarówno cyfrowa, jak i analogowa, jest w pełni zbalansowana, począwszy od cyfrowego strumienia danych, aż po zbalansowane wyjścia analogowe.

Dla wygody przewidziano również interfejs Bluetooth, dzięki któremu odtwarzanie muzyki z odpowiednio wyposażonych tabletów lub telefonów jest szybkie, łatwe i bezprzewodowe.

Funkcje elastyczności ponownie w sekcji wyjściowej. Libra może działać jako konwencjonalny komponent audio ze stałym poziomem wyjściowym lub jako wysokiej klasy przedwzmacniacz z pełną analogową regulacją głośności na pokładzie. Wyjścia są dostarczane przez niezbalansowane złącza RCA/Cinch oraz zbalansowane złącza XLR. Libra jest również pełnym kontrolerem LIPS i może bezpośrednio sterować gamą wzmacniaczy mocy firmy Leema.

Wreszcie dołączony jest bardzo wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, dzięki czemu Libra jest idealnym rozwiązaniem do konwersji w jednym pudełku.

Przetwornik cyfrowo-analogowy Leema Libra... Cyfrowy dźwięk wreszcie brzmi tak jak powinien!

 

 

Dane techniczne :

 • Wejścia analogowe: 3 (konfigurowalne jako symetryczne lub niezbalansowane)
 • Interfejs Bluetooth: Tak 
 • Wzmacniacz słuchawkowy: Tak (wysoka jakość)
 • Wejścia koncentryczne S/PDIF: 3 (24 bity 192 kHz i DSD64)
 • Wejścia optyczne S/PDIF: 3 (24 bity 192 kHz i DSD64)
 • Wejścia I2S: 2 przez złącza RJ45 (24 bity 384 kHz, DXD, DSD64 i DSD128)
 • Jedno wejście I2S ma w pełni programowalną alokację pinów
 • Wejścia AES/EBU: 2 przez złącza XLR (24 bity 192 kHz i DSD64)
 • Asynchroniczne USB: Tak (24 bity 384 kHz, DXD, DSD64 i DSD128)
 • USB: Tak (w pełni asynchroniczny - Windows i Macintosh)
 • Izolacja USB: pełna galwaniczna
 • Wymiary: 440*320*110mm
 • Karton: 590*450*210mm
 • Masa: 15 kg