Equilibrium PURE G2 ultimate

  • Producent: Equilibrium
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • 4 600,00 zł / kpl.
  • kpl.
  • Oblicz_raty_duckblue

Seria przewodów głośnikowych Equilibrium PURE G2 powstała z myślą o audiofilskich systemach stereofonicznych. Mając do dyspozycji materiały zapewniające wyjątkowe brzmienie opracowaliśmy trzy konstrukcje typu SCA (Solid Core Array).

Przewody głośnikowe Equilibrium PURE G2 oferują brzmienie zrównoważone, z precyzyjnie zdefiniowaną podstawą basową, gładką średnicą, oraz fizjologicznie wpasowaną w resztę pasma akustycznego górą. Wykorzystując w konstrukcji tych przewodów konektory pokryte dwoma powłokami galwanicznymi – srebra i złota – zrównoważaliśmy efekt brzmieniowy, tworząc kompromisowy balans między tym, co detaliczne, a tym, co muzykalne.

Różnice między poszczególnymi modelami serii PURE G2 sprowadzają się do subiektywnie odbieranej rozpiętości dynamicznej – model PURE G2 Ultimate jest dedykowany do współpracy z większymi kolumnami trójdrożnymi, grającymi w dużych pomieszczeniach; idealny wybór do audiofilskich trójdrożnych podłogówek pracujących z głośnikami basowymi o rozmiarze 8 – 12 cali.

 

Design
Dual Twist QSCA (Quadra Solid Core Array)
Type of conductors
Solid Core, 2 rozmiary,8 conductors
Material of conductors
OFC6N
Conductor isolation
Transparentny HDPE
Diameter
9,2 mm2
Connectors
Non-magnetic BFA XS Beryllium Copper bananas or Pure Copper spades – silver plated and then gold-plated